1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. Ethereum Bitcoin’in izinde! Yenir rekor!

Ethereum Bitcoin’in izinde! Yenir rekor!

Ethereum Bitcoin’in izinde!  Yenir rekor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum Bitcoin’in ayak izlerini takip ediyor ve bir saat önce CoinMarketCap verilerine göre tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.336 dolara ulaştı.

Ethereum Bitcoin ‘in peşini bırakmıyor!

Bitcoin, 20 Ekim’de yeni bir ATH’ye ulaştı ve 19 Ekim’de NYSE’de CoinShares tarafından ilk ABD Bitcoin vadeli işlemleri ETF’sinin piyasaya sürülmesinden sonra 66.930 dolara ulaştı.

Bu yılın Ağustos ayında, Ethereum geliştiricileri, diğer şeylerin yanı sıra bir ETH token yakmayı sağlayan EIP-1559 yükseltmesini piyasaya sürdü.

Aralık 2020’de Ethereum, Ethereum 2.0’ın sıfır aşamasını başlattı ve doğrulayıcılar, Ether’i ETH 2.0 sözleşmesinde kilitleyerek yatırmaya başladı.

Daha önce U.Today, Ethereum borsa arzının tükendiğini ve son üç ayda cüzdanları 1 milyon ila 10 milyon ETH arasında olan balinaların dolaşımdaki ETH’nin yüzde 13,9’unu daha satın aldığını bildirdi.

ethereum bitcoin

Anlaşılan o ki Ethereum Bitcoin’in yakasını bırakmayacak.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.