Ethereum Bitcoin’i sollar mı?

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Bitcoin’i performansıyla geride bırakacak. Profesyonel trader  Scott Melker, Ethereum’un yukarı doğru inanılmaz bir potansiyele sahip olduğunu ve Bitcoin’i geçebileceğini söylüyor.


Ethereum Bitcoin’i geride bırakabilir

Melker’a göre, Ethereum, en azından kısa vadede, Bitcoini geride bırakacak kapasitede görünüyor. Scott Melker kripto para piyasasında tanınmış, TexasWestCapital’de çalışan bir trader. Melker Ethereum ile ilgili çok yüksek beklentilerden söz ediyor.

Altcoin sezonu kapıda

Melker Bitcoin fiyatının konsolide olduğu şu dönemin Ethereum için  oldukça olumlu bir görünüm sergilediğini söyleyerek, kısa süre önce yeni ATH çıkaran kripto para piyasasının ikinci büyüğü Ethereum’un Bitcoin’den daha  iyi bir performans ortaya koaybileceğini iddia ediyor.

Melker’e göre son altcoin boğa koşusunun katalizörü Ethereum’un dikkat çeken performansı olacak.

Ayrıca Melker, Ethereum’un “muazzam yukarı yönlü potansiyelinden” yararlanmak için son birkaç ayda dolar-maliyet ortalama stratejisini büyük ölçüde Bitcoin’den Ether’e çevirdiğini  de açıkladı.

“Sanki 1990’ların başlarında internete yatırım yapmak gibi bir durum bu” diyor Melker

Melker’e göre Ethereum 2021 yılı bitmeden 10K olabilir.

Melker Ethereum için yüksek umutlar beslediğini gösteren tahminlerde bulunuyor ve 10K gibi bir fiyattan söz ediyor.

“Bunun insanlara neden çılgınca geldiğini anlamıyorum. Temelde şu anda bulunduğu seviyenin 5 katı. Bitcoin bu beş katına geçen yıl üç kere çıkmıştı. Ethereum şimdi niye çıkmasın?”


İlgili:Ethereum’a bugün bir ATH yetmez!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum Bitcoin’i sollar mı?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.