1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Coin
  4. Ethereum balinaları geliyor! Biriktirdikleri ETH miktarı inanılmaz!

Ethereum balinaları geliyor! Biriktirdikleri ETH miktarı inanılmaz!

Ethereum balinaları geliyor! Biriktirdikleri ETH miktarı inanılmaz!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum balinaları ETH biriktirerek yeni bir ATH gelmesini sağlıyor olabilirler mi? Balinalar ne kadar ETH topladı dersiniz?

Ethereum balinaları ne yapıyor?

En iyi Ethereum cüzdanları, Ağustos ayından bu yana istikrarlı bir şekilde Ethereum biriktiriyor ve fiyat Mayıs ayında ulaşılmış olan tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken bile bunu yapmaya devam ediyorlar.

En iyi ETH balinaları, Ether’in %13,9’unu daha satın aldı.
Santiment on-chain veri sağlayıcısı, 1 milyondan 10 milyona kadar Ethereum tutan Ethereum cüzdanlarının son üç ayda büyük miktarda Ether satın aldığını tweetledi.

Balainalar bu süre zarfında, Ethereum arzının yüzde 13,9’unu satın aldılar ve Ether fiyatı 4,200 dolar bölgesine yükselerek, Ethereum Mayıs ayında yakalanan tüm zamanların en yüksek seviyesini geçmeye çok yaklaşmış olsa da yaklaşsa da, balinalar ETH biriktirmeye devam ediyorlar.

ethereum balinaları Ethereum balinaları geliyor! Biriktirdikleri ETH miktarı inanılmaz!

🐳 #Ethereum’un en iyi adresleri Ağustos ayının başından beri istikrarlı bir şekilde ETH biriktirdi ve 2 numaralı Ethereum’un  kendi başına bir #AllTimeHigh’a- Tüm Zamanların En Yüksek seviyesine yaklaştığını görmek sürpriz değil. Son 10 haftada, 1 milyon ila 10 milyon dolar ETH’ye sahip adresler, çantalarında %13,9 daha fazla birikmiş durumda.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1450986916766126080

Borsa dışı Ethereum balinaları, borsalardaki balinalardan 5 kat daha fazla ETH tutuyor.
Ekim ayında daha önce yayınlanan bir Santiment tweetine göre, borsa dışı ve borsa kripto balinalarının ve onların ETH varlıklarının oranı artık 5:1’i oluşturuyor.

Kripto balinaları artık borsa dışı cüzdanlarda, diğer balinaların borsa adreslerinde tuttuklarından beş kat daha fazla Ethereum tutuyor.

Eskinin ETH varlıkları, kripto borsalarına dayalı adreslerde depolanan yalnızca 4,6 milyon ETH’ye kıyasla şu anda toplam 22,91 milyon Ethereum.

Ayrıca, Temmuz ayında ilk 10 Ethereum adresi büyük miktarlarda ETH aldı ve o zamanlar ETH’nin  %20.58’ini ellerinde tutuyorlardı.

Bu arada,  daha önce bildirildiği üzere, yatırımcılar uzun vadeli depolama için Ether’i soğuk cüzdanlara çektikçe ETH borsa arzı önemli ölçüde düşüyor. Bu, Ethereum fiyatının büyümesinin ana nedenlerinden biri olabilir.

Kaynak