1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ethereum alan Hollywood yıldızı sarışınlar hakkındaki önyargıyı yıktı!

Ethereum alan Hollywood yıldızı sarışınlar hakkındaki önyargıyı yıktı!

Ethereum alan Hollywood yıldızı sarışınlar hakkındaki önyargıyı yıktı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

  Ethereum alan Hollywood yıldızı Witherspoon’un  Ether tweet’i, kripto para topluluğu yeni bir ünlü ismi karşılamasıyla hemen viral oldu. Çok zekice bir iş yaptığını söyleyenlerin sayısı hızla artıyor. 

Ethereum alan Hollywood yıldızı Witherspoon

 

“Legally Blonde” ve “Cruel Intentions” gibi hit filmlerde rol alan Amerikalı aktris ve iş kadını Reese Witherspoon, Twitter’da Ethereum’u ilk kez satın aldığını açıkladı.

Witherspoon’un tweet’i, kripto para topluluğu yeni bir ünlü ismi karşılamasıyla hemen viral oldu.

Doğal olarak, birçoğu kendi paralarını piyasaya sürmeye başladı .Bitcoin tahmincileri ve yatırımcıları, 45 yaşındaki yıldızın özellikle değerli tasarruf araçlarına dikkatlice yönelmesi gerektiğinde ısrar etti.

 

Dogecoin ortak yaratıcısı Billy Markus da Shiba Inu’dan ilham alınarak yapılan  kripto para birimini satmaya başladı.

 

Witherspoon’u Ether satın almaya tam olarak neyin teşvik ettiği belli değil. Gelecekte dünyanın en zengin aktrisinin olması oldukça yüksek ihtimal, servetinin 400 milyon dolar olduğu tahmin edilen güzel yıldız, servetini değerlendirmenin çeşitli yollarını arıyor.

Geçen Kasım ayında Game of Thrones yıldızı Maisie Williams, Twitter’dan Bitcoin ile ilgili soru sordu ve bunun uzun bir süre daha devam etmesini dilediğini söyled.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: