1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Elrond yeniden gözünü ATH’ye dikti: EGLD 300 dolar olur mu?

Elrond yeniden gözünü ATH’ye dikti: EGLD 300 dolar olur mu?

Elrond yeniden gözünü ATH’ye dikti: EGLD 300 dolar olur mu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elrond (EGLD) fiyatı geçen hafta kaydettiği ATH değerinden sonra tüm piyasa gibi düşüş yaşadı. Ancak öyle görünüyor ki kripto para bir kez daha yükseliyor ve boğa trendi kaldığı yerden devam ediyor. Böyle bir ortamda EGLD 300 doları görür mü?


Elrond yeniden gözünü ATH’ye dikti: EGLD 300 dolar olur mu?

Elrond (EGLD) fiyatı geçtiğimiz haftalarda iyi bir yükseliş yaşadı. Sonuçta EGLD coin fiyatı 14 Eylül 2021’de 302.14 dolarda yeni tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetti. Kripto para piyasasındaki son çöküşten sonra Elrond’un yükselişe kaldığı yerden devam etmeye başladığını görüyoruz. Peki, bu sefer de EGLD fiyatı bir kez daha 300 dolar seviyesine ulaşabilir mi?

Elrond yeniden gözünü ATH’ye dikti: EGLD 300 dolar olur mu?

Elrond/TetherUS (EGLD/USDT) Kaynak: Tradingview

Bu soruya cevap vermek için Elrond’un (EGLD) ne olduğuna ve bu blockchainle ilgili yaşanan son gelişmelere bakmak gerekiyor.

Elrond blockchain nedir?

Elrond blockchain protokolü, parçalara ayırma (sharding) yoluyla çok hızlı işlemler sağlamayı amaçlıyor. Proje kendisini finans ve teknoloji, merkezsiz finans ve Nesnelerin İnterneti’ni içeren yeni internet için bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlıyor. Dahası, platformunun 15.000 TPS, altı saniye gecikme ve 0,001 ABD Doları işlem maliyeti kapasitesine sahip olduğu bildiriliyor.

Daha ayrıntılı: Elrond EGLD coin nedir? Nasıl alınır?

Buna ek olarak bu blockchain eGold ya da EGLD olarak da bilinen kendi yerel tokenine sahip. EGLD, ağdaki ücretleri ödemek, staking ve doğrulayıcılara ödül vermek için kullanılıyor.

Elrond’un yeni ortaklıkları

Kısa süre önce Elrond bir dizi ortaklık kurdu. Bunlar arasında lider dijital ağ geçidi sağlayıcısı Copper de var. Buna ek olarak KuCoin de geçen hafta EGLD’y listeledi. Eğer Elrond böyle devam eder ve daha ilginç haberler, listelemeler ve ortaklıklar ilan ederse, hiç şüphesiz kripto para bir kez daha 300 doları görebilir.

Şu an EGLD son 24 saatte yüzde 17.57’lik artış ile 241.78 dolardan işlem görüyor. Geçen hafta yaptığı gibi yüzde 37.18’lik yükselişe benzer bir performans sergilerse, yakın vadede bir kez daha 300 dolara ulaşabilir.

İlgili – Elrond teknik analizi: EGLD fiyatında yüzde 20 yükseliş için önemli seviye

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.