1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk’tan Doge yatırımcılarına uyarılar!

Elon Musk’tan Doge yatırımcılarına uyarılar!

Elon Musk’tan Doge yatırımcılarına uyarılar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Riskli zamanlarda riskli adımlardan kaçınmak gerekiyor. Ünlü CEO Elon Musk, Doge yatırımcılarını uyarıyor. Bu uyarı diğer kripto yatırımcıları da ilgilendiriyor.


Elon Musk’tan Doge yatırımcılarına uyarılar!

26 Kasım 2021’de Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Korona Virüsünün (Covid-19) yeni varyantını resmi olarak duyurdu. Dünya Sağlık Örgütünün 26 Kasım tarihli raporunda yeni varyant hakkında şu ifadeler dikkat çekiyor.

“B.1.1.529 varyantı ilk olarak 24 Kasım 2021’de Güney Afrika’dan DSÖ’ye rapor edilmiştir. Güney Afrika’daki epidemiyolojik durum, bildirilen vakalarda en sonuncusu ağırlıklı olarak Delta varyantı olan üç farklı tepe noktası ile karakterize edilmiştir. Son haftalarda enfeksiyonlar, B.1.1.529 varyantının saptanmasıyla aynı zamana denk gelecek şekilde keskin bir şekilde arttı. Bilinen ilk doğrulanmış B.1.1.529 enfeksiyonu, 9 Kasım 2021’de toplanan bir örnektendi.”

Yeni varyant küresel ekonomi üzerinde riskleri aratırken riskli adımlardan kaçınmak gerekiyor. Özellikle yüksek kaldıraçlı yatırımlar ciddi ve telafisi olmayan sonuçlar doğurabilir.

Dogecoin’de yüksek kaldıraç kullanan yatırımcıları uyaran @mishaboar isimli hesap, yüksek kaldıraçlı yatırımı Rus Ruletine benzetti. Bu paylaşıma ünlü CEO Elon Musk yorum yaparak milyonlarca takipçisini uyardı. Aşağıda iki arasındaki yazışmayı görüyoruz.

elon musk doge

Yazının kaleme alındığı saatte Bitcoin 54-55 bin dolar aralığında dalgalanıyor. Toplam kripto para piyasasının değeri ise 2.5 trilyon doların altına geriledi.

Dogecoin ise kritik destek hattının sınırlarında yani 20 cent bandında işlem görüyor. Doge 20 cent düzeyinde oldukça zayıf biçimde tutunuyor. Aşağıdaki grafikte Doge fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Dogecoin fiyatları

Kaynak

İlgili!

Güncel Dogecoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2021- 2025