Loading...
btc
BTC
1.43%
Bitcoin
58.721,35 USDT
eth
ETH
1.08%
Ethereum
3.167,47 USDT
bch
BCH
2.57%
Bitcoin Cash
378,19 USDT
xrp
XRP
7.85%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.86%
Litecoin
70,54 USDT
bnb
BNB
0.99%
Binance Coin
539,08 USDT
sol
SOL
0.86%
Solana
140,66 USDT
avax
AVAX
1.31%
Avalanche
26,30 USDT
ada
ADA
1.26%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
2.75%
Poladot
6,27 USDT
doge
DOGE
2.13%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.19%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk’tan Bitcoin ve Doge yatırımcılarını heyecanlandıran yatırım kararı!

Elon Musk’tan Bitcoin ve Doge yatırımcılarını heyecanlandıran yatırım kararı!

Elon Musk Twitter'ı sonunda aldı! Dogecoin patladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Tesla ve Space X’ın CEO’su Elon Musk, Twitter’ın yüklü miktarda hisselerini satın aldı. Böylece Elon Musk Twitter’ın hisselerini en çok tutan yatırımcı oldu. Musk’ın bu kararı Bitcoin ve Dogecoin yatırımcılarını heyecanlandırıyor.


Elon Musk’tan Bitcoin yatırımcılarını heyecanlandıran yatırım kararı!

Artık Elon Musk, oransal olarak Twitter hisselerine en çok sahip olan girişimci oldu. Elon Musk ünlü sosyal medya aracının hisselerinin %9.2’sini satın aldı.

Twitter, günden güne büyüyen ve etki alanını oldukça genişleten bir sosyal medya aracı haline geldi. Öyle ki Twitter sosyal medya aracı olmasının ötesinde siyasi gelişmelerde de önemli roller üstleniyor. Arap Baharında, ABD Kongre Baskınında ve birçok politik olayda aktörler, Twitter üzerinden örgütlendiler.

Lütfen Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini

SpaceX’in misyonu ile Twitter’ın etki alanını birleştirdiğimizde Elon Musk’ın yatırım kararının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. SpaceX ile Elon Musk, kürese bir internet ağı geliştirmeyi planlıyor. Elon Musk’ın hedefi dünyanın her bölgesini internete ulaşılabilir hale getirmek. Bu hedef tamamlandığında en yaygın sosyal medya aracı olan Twitter’ın da kullanım alanı genişleyecektir.

Elon Musk’ın yönetiminde olduğu Tesla’nın geçtiğimiz yılki Bitcoin yatırımı oldukça etkili oldu. Twitter’ın ise Bitcoin ve kripto paralarla uyumlu çalışması ile biliniyor. 2021 yılı Twitter’ın Bitcoin bahşiş uygulamasını başlattığı bir yıl oldu.

Lütfen Bkz: Güncel Dogecoin fiyat tahmini

İnternet ve sosyal medya küreselleşirken Bitcoin ve kripto para piyasalarındaki ödeme kolaylığı bu gelişmeyi pozitif yönde etkiliyor.

Elon Musk’ın Bitcoin ve Dogecoin’e twitter üzerinden sunmuş olduğu destek 2021’de fiyatlarda ciddi etkiler doğurdu. Musk’ın Bitcoin ve Dogecoin temalı tweet’lerinin ardından fiyatlarda %20’lere varan değer artışları gözlendi. Musk’ın Twitter yatırımının ardından Bitcoin ve Dogecoin yatırımcıları Elon Musk’tan kripto para piyasalarına yönelik bir yatırım hamlesi beklentisine girdiler.

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.