okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
68.541,69 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.838,82 USDT
bch
BCH
-0.12%
Bitcoin Cash
469,84 USDT
xrp
XRP
-0.7%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.26%
Litecoin
83,22 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
602,18 USDT
sol
SOL
-0.41%
Solana
168,00 USDT
avax
AVAX
-0.62%
Avalanche
36,79 USDT
ada
ADA
0.05%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-0.65%
Poladot
7,32 USDT
doge
DOGE
1%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
3.84%
Shiba Inu
0,00 USDT

Elon Musk gene rahat durmadı!

shiba elon musk
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk Floki adını verdiği köpeğiyle sinyal verdi ve müthiş karşılık buldu.

 

Shiba Inu’dan ilham alan ‘Floki Inu’, Elon Musk evcil hayvanına aynı ismi verdikten sonra %250 pompalıyor

 

Kendine özgü ‘Dogefather’, memler ve köpeklerle ilgili her şey için ustaca hamleler yapan Musk, bu davranışlarıyla, belirli kripto para birimlerine yardımcı oluyor.

 

Elon Musk evine bir köpek getirdi ve Floki adını verdi, bu da memlerden ve Shiba Inu’dan ilham alan daha az bilinen bir kripto olan Floki Inu’ya daha fazla ilgiye yol açtı, sonraki saatlerde değerini %250 arttırdı . Aşağıda Musk twitlerini ve bazı verileri görebilirsiniz.

 

FLOKI çılgınlığı

 

Musk, “Floki geldi” diye yazdı ve takipçileri olan kripto çevrelerini telaşlandırdı. Bunlar arasında Floki Inu kripto topluluğunun üyeleri ve hatta ‘Baby Doge Coin’den olanlar da vardı. Bir anda fiyatlarda yükseliş çok net olarak görüldü.

 

 

Musk’ın tweet’inden önce, FLOKI (coin), DEX’ler ve merkezi kripto borsalarında 2,4 milyon dolarlık bir hacimle 0,00001818 dolardan işlem görürken . Twit’ten sonra 0,00004354 dolar’a yükseldi ve en yüksek fiyatta 8 milyon dolarlık bir hacme ve sonraki saatlerde 28 milyon doların üzerinde bir hacme ulaştı. Bu kripto çevrelerinde büyük yankı uyandıran bir sıçrama olarak görüldü. 

 

Elon Musk

 

FLOKI, Temmuz ayının en düşük seviyesinden bu yana yatırımcılara %40,666 oranında geri döndü, yani o sırada kriptoya yatırılan her 1.000 dolar’ın bugün 406.00 dolar’ın üzerinde getirisi olacağı anlamına geliyor. Madeni para, geliştiricilerinin bir noktada projeden çıktığını kısaca gördü, ancak topluluk üyeleri daha sonra 1 milyon doları aştı ve projeyi yeniden canlandırdı.

 

Bu arada bu twit, Musk’ın Shiba Inu’dan ilham alan kripto para birimleri hakkında yazdığı ilk twit değil. Tesla CEO’su aslında 2020’nin çoğunu Twitter hesabında Dogecoin’den (elektrikli arabalar ve roketler dışında) bahsederek geçirdi ve geçen yıl memecoin’i yüzde binlerce değer artışı gösterdi.

 

Musk, Dogecoin Vakfı’na bile destek verdi ve bir gün bunun dünya para birimi haline gelebileceğini belirterek, o zamanlar terk edilmiş olan memecoin için teknolojik güncellemeler çağrısında bulundu. O zamandan bugüne Dogecoin ciddi anlamda sıralamada yükseldi.

 

Musk’ın tüm Shiba Inu hayranlığıyla şaka yapıp yapmadığını kimse bilmiyor. Ancak bu pazardaki memecoin toplulukları muhtemelen bu konudan şikayetçi değil.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.