1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk gene rahat durmadı!

Elon Musk gene rahat durmadı!

Elon Musk gene rahat durmadı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk Floki adını verdiği köpeğiyle sinyal verdi ve müthiş karşılık buldu.

 

Shiba Inu’dan ilham alan ‘Floki Inu’, Elon Musk evcil hayvanına aynı ismi verdikten sonra %250 pompalıyor

 

Kendine özgü ‘Dogefather’, memler ve köpeklerle ilgili her şey için ustaca hamleler yapan Musk, bu davranışlarıyla, belirli kripto para birimlerine yardımcı oluyor.

 

Elon Musk evine bir köpek getirdi ve Floki adını verdi, bu da memlerden ve Shiba Inu’dan ilham alan daha az bilinen bir kripto olan Floki Inu’ya daha fazla ilgiye yol açtı, sonraki saatlerde değerini %250 arttırdı . Aşağıda Musk twitlerini ve bazı verileri görebilirsiniz.

 

FLOKI çılgınlığı

 

Musk, “Floki geldi” diye yazdı ve takipçileri olan kripto çevrelerini telaşlandırdı. Bunlar arasında Floki Inu kripto topluluğunun üyeleri ve hatta ‘Baby Doge Coin’den olanlar da vardı. Bir anda fiyatlarda yükseliş çok net olarak görüldü.

 

 

Musk’ın tweet’inden önce, FLOKI (coin), DEX’ler ve merkezi kripto borsalarında 2,4 milyon dolarlık bir hacimle 0,00001818 dolardan işlem görürken . Twit’ten sonra 0,00004354 dolar’a yükseldi ve en yüksek fiyatta 8 milyon dolarlık bir hacme ve sonraki saatlerde 28 milyon doların üzerinde bir hacme ulaştı. Bu kripto çevrelerinde büyük yankı uyandıran bir sıçrama olarak görüldü. 

 

Elon Musk

 

FLOKI, Temmuz ayının en düşük seviyesinden bu yana yatırımcılara %40,666 oranında geri döndü, yani o sırada kriptoya yatırılan her 1.000 dolar’ın bugün 406.00 dolar’ın üzerinde getirisi olacağı anlamına geliyor. Madeni para, geliştiricilerinin bir noktada projeden çıktığını kısaca gördü, ancak topluluk üyeleri daha sonra 1 milyon doları aştı ve projeyi yeniden canlandırdı.

 

Bu arada bu twit, Musk’ın Shiba Inu’dan ilham alan kripto para birimleri hakkında yazdığı ilk twit değil. Tesla CEO’su aslında 2020’nin çoğunu Twitter hesabında Dogecoin’den (elektrikli arabalar ve roketler dışında) bahsederek geçirdi ve geçen yıl memecoin’i yüzde binlerce değer artışı gösterdi.

 

Musk, Dogecoin Vakfı’na bile destek verdi ve bir gün bunun dünya para birimi haline gelebileceğini belirterek, o zamanlar terk edilmiş olan memecoin için teknolojik güncellemeler çağrısında bulundu. O zamandan bugüne Dogecoin ciddi anlamda sıralamada yükseldi.

 

Musk’ın tüm Shiba Inu hayranlığıyla şaka yapıp yapmadığını kimse bilmiyor. Ancak bu pazardaki memecoin toplulukları muhtemelen bu konudan şikayetçi değil.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.