1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk Doge coine müdahale etti

Elon Musk Doge coine müdahale etti

Elon Musk Doge coine müdahale etti
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Doge coinin “babası” konumunda olan Elon Musk, attığı son tweetle DOGE coine ani bir gaz verdi.

Elon Musk Doge coine müdahale etti

Haziran ayının son haftasını Bitcoin başta olmak üzere kripto piyasasının geneli önemli bir yükseliş trendi ile geçirdi. Ancak yükseliş trendi Temmuz ayının ilk gününde tersine dönmüş durumda.

Bu arada, Tesla CEO’su milyarder Elon Musk’ın favori coini haline gelen Dogecoin, Musk’ın yeni bir müdahalesi ile ani yükselişe geçti.

Fenomen CEO, attığı twitte Marlon Brando’nun ünlü “Baba” karakterinin de olduğu bir twitter memesi paylaştı. Musk paylaştığı twitte “Doge’u serbest bırakın” dedi.

Musk’ın paylaşımı sonrası DOGE coin %4 arttı. Elon Musk daha önce dogecoin topluluğu tarafından kendisine hitaben kullanılan “Dogefather” yakıştırmasını da benimsemişti.

 

 

Elon Musk’ın çok önemli teşvikleri ile yükselişe geçen DOGE, bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda ulaştığı 30 milyar doların üzerindeki market cap değeri ile en büyük 10 coin arasına girmeyi başarmıştı.

Ünlü CEO hafta başında da dogecoin işlem ücretlerini azaltacak yeni bir güncelleme için “desteklemek önemli” diyerek destekte bulunmuştu.

Bununla birlikte DOGE Mayıs ayı ortalarında ulaştığı ATH zirvesinden %50 oranında gerilemiş durumda.

 

Canlı Dogecoin fiyatı: $ 0.088256

İlgili: Elon Musk’a göre Dogecoin Bitcoini şu şartlarla geçer!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.