1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Shiba Inu’dan gün bitmeden ikinci pump!

Shiba Inu’dan gün bitmeden ikinci pump!

Shiba Inu’dan gün bitmeden ikinci pump!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en zenginleri arasında yer alan Tesla ve Space X’in CEO’su güne Shiba diyerek başladı ve Shiba hızlı biçimde sosyal medya gündemin ilk sıralarına yerleşti! Elon Musk, Shiba’nın bebeği Floki’yi işaret etti ama Shiba değer kazandı.


Elon Musk bu sefer de Shiba dedi!

Elon Musk’ın Dogecoin ve Shiba Inu sevgisi evcil hayvan sevgisinden mi kaynaklanıyor bilinmez ama Musk ara ara attığı tweet’ler ile kripto para piyasalarında etkili olmaya devam ediyor. Elon Musk’ın (@elonmusk) resmi twitter adresinin 60 milyonun üzerinde takipçisi var. Dolayısıyla Musk’ın atmış olduğu tweet’ler sosyal medyada ciddi etki oluşturuyor. Musk, Shiba Inu isimli kripto paranın maskotu (bebeği) olan Floki’yi twitter adresi üzerinden paylaşması dikkatlerin Shiba üzerinde toplanmasına neden oldu.

Shiba Inu, Musk’ın Floki tweet’ine pozitif tepki göstererek artış trendine devam etti. Aşağıdaki grafikte Shiba fiyatlarındaki değişimi görüyoruz. Shiba grafiğinde yaklaşık 7 gündür üst üste yanan yeşil mumlar dikkat çekiyor.

 

shiba Shiba Inu'dan gün bitmeden ikinci pump!

Tweet sayesinde Shiba son günlerin en yüksek değerine ulaştı.

Shiba kaleme 0.000015 dolara kadar çıktı. Shiba tüm zamanların rekorunu 10 Mayıs 2021’de 0.0000388 dolar ile gördü.

Lütfen Bkz: Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı? Yatırım yapılabilir mi?

Shiba son değer artışı ile 5.46 milyar dolarlık piyasa büyüklüğüne çıktı. CoinMarketCap’te 34’üncü sırada yer alıyor.

Shiba Inu’nun Dogecoin gibi ateşli bir taraftar kitlesi var. Bu kitle sosyal medya sayesinde organize olarak gündem oluşturabiliyor ve fiyatları etkileyebiliyor. Bu şekilde etkili olan kripto paralar piyasada meme coin olarak adlandırılmaktadır.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.