Loading...
btc
BTC
-1.14%
Bitcoin
62.704,05 USDT
eth
ETH
-1.34%
Ethereum
3.060,38 USDT
bch
BCH
-5.62%
Bitcoin Cash
479,72 USDT
xrp
XRP
-1.11%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.96%
Litecoin
78,84 USDT
bnb
BNB
-3.19%
Binance Coin
535,09 USDT
sol
SOL
-4.39%
Solana
132,44 USDT
avax
AVAX
-3.21%
Avalanche
34,03 USDT
ada
ADA
-2.51%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-1.67%
Poladot
6,60 USDT
doge
DOGE
-4.96%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
1.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Electroneum rehberi: ETN nedir, ne sunuyor, geleceği var mı?

featured
Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasadaki birkaç para dışında, gelecek vaat eden yatırımlık kriptolardan birisi de Electroneum (ETN)’dir.  Electroneum (ETN)’ye neden mi yatırım yapmalısınız? Sebeplerini okuyacağınız yazımda bulacaksınız.


Electroneum (ETN) Müşterisine Ne Sunuyor

Electroneum, dijital paranın avantajlarından faydalanmak için geliştirilmiş kriptografik bir projedir. Arkasında blockchain teknolojisi uzmanı kendisini kanıtlamış bir ekiple çalışan Electroneum, mobil uygulaması ile 2.2 milyardan fazla kullanıcıya erişmiş durumda. Kullanması son derece kolay olan uygulamada sunulan hizmetler arasında her türlü para transferi, mobil oyunlar, canlı spor bahisleri var.

Diğer kripto paraların sistemlerinde bulunan özelliklerin hemen hemen hepsine sahip olan Electroneum, gizlilik garantisi veren merkezsiz bir blockchain sistemine sahip. Electroneum(ETN)’a neden mi yatırım yapmalısınız sorusunun cevabı yazımın bundan sonraki bölümünde.

Electroneum (ETN)’ye Neden mi Yatırım Yapmalısınız?

Elektroneum’un Pazar Genişliği

Üst tarafta da belirttiğim gibi Electroneum Mobil’in şimdilik 2.2 milyardan fazla kullanıcısı var. Electroneum’u çekici bir yatırım seçeneği haline getiren sebeplerden birisi bu. Google playstore’da da mevcut olan mobil uygulama ile Electroneum (ETN) tokenleri kolaylıkla satın alınıp satılacak devasa bir pazara sahip.

Electroneum (ETN)’nin Kolay Erişilebilirlik Sağlaması

Kripto dünyasına yeni adım atmış ve borsaların karmaşık sistemlerine girmekte sorun yaşayanlar için Electroneum uygulaması muhteşem bir kolaylık sağlıyor. Hatta uygulamayı indirip kullandıkça bedava token kazanmak gibi bir fırsatınız da olacak.

Anlık İşlem Emri Verme ve Çoklu Ödeme Yapma Olanağı

Electoneum (ETN) anında ödeme sağlam teknolojisi konusunda bir patente sahip tek kripto paradır. Bu, sadece kendi tokeni için değil diğer tokenleri de kapsayan devrim niteliğinde bir buluştur. Bu şekilde hem paranızın değerini kaybetmesini engellemiş oluyor hem de zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz

Electronum’un hem merkezi olmayan bir blockchain hem de merkezi bir uygulama olan Hybrid modeline bağlı olduğu için geleneksel banka işlemlerinizi de kolaylıkla ve ivedi şekilde halletmenize imkan tanıyor.

Electroneum (ETN) KYC Uyumludur

Son zamanlarda hükümetlerin çoğu kara para aklama, terörizm ve diğer mali suçlarla mücadele adına ödeme şekli olarak kripto paraları kabul etmeye can atıyorlar. Güvenlik konusu, kripto ve KYC teknolojisinin yaygın olarak benimsenmesinin önündeki en büyük engellerden biriydi. Electroneum, KYC’ye sahip olmak suretiyle bu boşlukları kapattı.

Elecktronemu’un KYC özelliği dünya çapındaki telekom şirketleri ile çalışma fırsatı da sağlıyor. Telekom şirketleri, Electroneum’u kendi sistemlerine dahil ederek kullanıcıların akıllı telefonlarından anında ödeme yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Sonuç Olarak…

Electroneum’un sahip olduğu özellikleri ve yukarıda saydığım nedenleri göz önüne aldığımızda kelepir fiyata bir kriptoya yatırım yapmak sizce de makul değil mi? Seçim Tabi ki sizin…

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.