1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum kurucu ortağı idi, bakın şimdi hangi coinlere yatırım yapıyor!

Ethereum kurucu ortağı idi, bakın şimdi hangi coinlere yatırım yapıyor!

Ethereum kurucu ortağı idi, bakın şimdi hangi coinlere yatırım yapıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum kurucu ortaklarından Anthony Di lorio, yatırım yaptığı, geleceğinden ümitli olduğu coinleri açıkladı.

Ethereum kurucu ortağı idi, bakın şimdi hangi coinlere yatırım yapıyor!

Anthony Di Iorio, 2012 yılında bir Bitcoin konferansında Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin ile görüştükten kısa bir süre sonra Ethereum geliştirme ekibine katıldı. Ethereum’da geçirdiği zamanın ardından De Iorio, Toronto merkezli bir blockchain şirketi olan Decentral’ı kurmak için ayrıldı.

Di lorio, ünlü youtuber Anthony Pompliano ile yaptığı son potcastte Polkadot ve Cardano’ya yatırım yaptığını ve her iki projenin de geleceğine inandığını açıkladı.

Bir dizi farklı projedeyim, ancak [yatırımımın] çoğu en iyi projelerde. Polkadot’un büyük bir hayranıyım, Cardano’nun büyük bir hayranıyım. Charles’ın büyük hayranı, diyelim. Bilirsiniz, bir şeyleri yapma biçiminde bazı farklı yaklaşımlar benimsemek, yaptıklarının akademik tarafını öne çıkarmak; Gavin Wood’un gerçek büyük hayranı.

 

Anthony Di Iorio, Co-Founder of Ethereum, Decentral & Jaxx, Welcome to  Skrumble Network! - Skrumble Network
Anthony Di lorio

 

Bilindiği gibi içlerinde, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinso, Polkadot’un kurucusu Gavin Wood, Vitalik Buterin ve Anthony Di Iorio’nun da bulunduğu bir ekip 2013 yılında Ethereum’u kurmuştu.

Ethereum’daki günlerden bu adamları tanıyorum – ve onların itici güçlerini ve rekabet güçlerini ve zekalarını bilerek – son birkaç yıldır bu projeleri takip ediyorum ve hedefledikleri yere gideceklerini biliyorum.

 

Diğer kripto varlıklarına gelince, Di Iorio işleri basit tutmak ve daha büyük projelere yatırım yapmak istiyor.

 

Yatırımlarımın çoğu ilk birkaç [coinde]; Ether, Bitcoin, Cardano, Polkadot. Ben Cosmos’u da severim. Ve birkaç tane daha var, ancak tüm DeFi (merkezi olmayan finans) işlerinde kaybolmuyorum. Sadece yeterli zamanın, yeterli enerjinin olmadığını düşünüyorum. Bu tür şeylerin çoğunu yürütmek ve her şeyin üstünde tutmak tam zamanlı bir iş, bu yüzden son birkaç yılda hayatımı biraz basitleştirdim.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.404995

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: