Loading...
btc
BTC
0.33%
Bitcoin
64.354,88 USDT
eth
ETH
-0.62%
Ethereum
3.496,52 USDT
bch
BCH
0.44%
Bitcoin Cash
384,64 USDT
xrp
XRP
-0.48%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.2%
Litecoin
74,02 USDT
bnb
BNB
-0.02%
Binance Coin
586,00 USDT
sol
SOL
0.3%
Solana
135,00 USDT
avax
AVAX
-9.04%
Avalanche
25,00 USDT
ada
ADA
-0.29%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
0.61%
Poladot
5,65 USDT
doge
DOGE
-0.19%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
1.01%
Shiba Inu
0,00 USDT

Efsanevi trader Peter Brandt’ten şok Bitcoin açıklaması ve BTC EFT onayı tahmini

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü trader Peter Brandt, Bitcoin ile ilgili açıklaması ile dikkat çekti. Yılların kıdemli analisti aynı zamanda BTC ETF’nin onaylanmasının da kaçınılmaz olduğunu söylüyor. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Efsanevi trader Peter Brandt’ten şok Bitcoin açıklaması ve BTC EFT onayı tahmini

Yılların uzman traderi Peter Brandt, 2017 yılında Bitcoin (BTC) fiyatının çöküşünü doğru tahmin etmesiyle kripto para sektöründe ün kazanmıştı. Şimdi de uzun vadede Bitcoin’in tüm varlıkların üzerinde bir konuma sahip olacağını söylüyor.

Brandt, Twitter’de 696.800 abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in eninde sonunda hisse senetleri ve altının altındaki bir varlık olma pozisyonundan kurtulacağını söylüyor. Geçmiş yıllarda BTC fiyatı bu iki varlığın fiyatı ile korelasyonu ile dikkat çekti. Efsanevi tradere göre Bitcoin buradaki bağı koparacak.

İlgili – Bitcoin fiyatı 2022 dip seviyesinin altına düşer mi? Ünlü analist açıkladı ve tarih verdi

Ünlü trader, tahmini bir adım daha ileri götürüyor. Ona göre yeterli zaman geçmişten sonra Bitcoin diğer varlık sınıflarında da belirleyici rol olamaya başlayacak. Şöyle açıklıyor:

“BTC’in diğer piyasalarla korelasyonu kalıcı olmayacak. BTC tüm varlıkların üzerinde bir pozisyona yerleşecek. Burada önemli olna tek şey de bu.

Bitcoin’in diğer varlıklarla, altınla, hisse senetleriyle, ekonomi ve diğerleriyle korelasyonu önemli değil. Belli bir süre sonra tüm bunların Bitcoin ile nasıl bir korelasyona sahip olacağı önemli olacak.”

İlgili – Ünlü yatırımcı, önümüzdeki 9 ay içinde Bitcoin’i %350 yükseltecek katalizörü açıkladı

Bitcoin ETF’nin onaylanması kesin

bitcoin etf

Brandt aynı zamanda ABD’de düzenleyicilerin Bitcoin exchange-traded fund (ETF) ürününe onay vermesinin sadece bir zaman meselesi olduğunu da söylüyor. Buna rağmen, ETF onayı haberinin de bir satış dalgası tetikleyeceğini ifade ediyor.

Nisan 2024’te beklenen Bitcoin halving olayı ile ilgili de benzer görüşlere sahip.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.