okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.61%
Bitcoin
69.571,59 USDT
eth
ETH
2.13%
Ethereum
3.739,59 USDT
bch
BCH
-1.16%
Bitcoin Cash
511,85 USDT
xrp
XRP
-0.95%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.13%
Litecoin
87,65 USDT
bnb
BNB
1.77%
Binance Coin
610,23 USDT
sol
SOL
-5.01%
Solana
177,35 USDT
avax
AVAX
1.1%
Avalanche
40,57 USDT
ada
ADA
-2.19%
Cardano
0,49 USDT
dot
DOT
-0.5%
Poladot
7,54 USDT
doge
DOGE
-0.31%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-3.43%
Shiba Inu
0,00 USDT

Efsanevi analist Peter Brandt’tan Cardano (ADA) tahmini!

Efsanevi analist Peter Brandt’ten Litecoin için müthiş tahmin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Piyasa yeni haftada yapılacağı açıklanan Cardano’nun Vasil güncellemesine gözünü çevirdi. Efsanevi analist Peter Brandt ise ADA yatırımcılarını uyardı. Detaylar haberimizde.

Efsanevi analist Peter Brandt’tan Cardano (ADA) tahmini!

Kripto para piyasasında gözler Cardano’nun bu hafta yapacağı Vasil güncellemesine çevrildi. Güncelleme Cardano’nun ağ etkinliğini artıracak. Ethereum’un Merge güncellemesinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasının ardından Cardano geliştiricileri de sıkı bir şekilde çalışıyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

ADA yatırımcıları ise kripto paranın değerinin güncellemeden nasıl etkileneceğini merak ediyor. Analistler arasında bu konuda bir görüş birliği olmadığı görülüyor. Deneyimli tüccar Peter Brandt birçok analistin aksine, Cardano’nun (ADA) düşüş eğilimi sergilediği konusunda uyarıyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Brandt, 675 binde fazla Twitter takipçisine Cardano’nun azalan bir üçgen deseni çizdiğini bunun da ADA için yeni bir düşüş olasılığını düşündürdüğünü belirtti. Brandt’a göre Fraktalın devam etmesi düşüşün birinci şartı. Ancak bu döngü tersine dönebilir diyerek te uyarıyor.

“Bu, azalan üçgen olarak bilinen bir fraktal grafik yapısıdır. Fraktalde devam ederse, ADA’nın bir önemli düşüşü daha olması gerekir. ‘Olmalı’ değil, ‘zorunlu’.”

Cardano

 

Brandt, tahminini daha önce Bitcoin’in de benzer fiyat hareketi gösterdiğini ve düşüşe geçtiğini belirterek kuvvetlendiriyor. 2018 yılındaki Bitcoin çöküşünden önceki fiyat hareketleri ile Cardano’nun fiyat hareketlerinin benzerlik gösterdiği ortaya koyuluyor.

Yaklaşık 10 ay boyunca azalan bir üçgen modelinde kaldıktan sonra, Bitcoin 6.000 dolardan 3.200 dolara düştüğünü belirten analist ADA’nın da 4 aydır bu azalan üçgende olduğunu söyleyerek ADA için %50 bir düşüş öngördüğünü ifade ediyor.

Cardano (ADA) yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,4819 dolardan işlem görüyor. ADA’nın piyasa değeri 16 milyar dolar. Son 24 saat içerisinde %5’ten fazla değer kazandı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.