fbpx
  1. Anasayfa
  2. İncelemeBorsa
  3. Dünyanın ilk ücretsiz kripto para borsası hangisi

Dünyanın ilk ücretsiz kripto para borsası hangisi

0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son zamanlarda kripto piyasası çok daha popüler hale geldiğinden, borsalar ve işlem platformları arasında daha fazla rekabet olması normaldir. Şu anda, merkezileştirilmiş borsaların çoğu, ticaret ücretleri ve takas para eksikliği olmak üzere ortak sorunlar barındırıyor. COBINHOOD ile bu durum değişiyor. Cobinhood dünyanın ilk sıfır ücretli borsasıdır ve tamamen ico teklif gelirleri yoluyla finanse edilmiştir.


COBINHOOD NEDİR?

COBINHOOD, tüm katılımcılar için sıfır ücretle çalışan merkezi olmayan bir kripto alışveriş borsasıdır. Satıcının ya da alıcının konuşabileceği hiç bir ücreti yok,memnuniyetini sergilemek dışında. Ekip, dünyanın her tarafında sıfır ücretli ticaret teklif eden ilk borsanın oldukça etkileyici olduğunu iddia ediyor. COBINHOOD borsası,mobil cihazlarda yerli bir uygulama aracılığıyla yapılabildiğinden böylelikle işlemler daha da kolaylaşmaktadır.

COBINHOOD TOKEN

Borsanın ekibi,bu yeni sıfır ücret kripto alışverişi platformunu kurmak için ICO teklifi düzenlemiştir. Bu çok yönlü projenin bir parçası olarak, COB olarak bilinentokenlarını yayınladılar. Harç masraflarını karşılamak için token kullanıldığında COB token sahipleri, marj ticareti kredisi faizinin % 50’sini alırlar. Buna ek olarak, COBINHOOD tarafından hazırlanan gelecekteki ICO tokenları için de uygun olacaklardır.Bu seçeneğin gelecekte artı fayda sağlanması mümkündür, ancak şimdilik bunlar ana satış noktalarıdır.

Konuştuğumuz gibi bu sıfır ücretli borsa platformu an itibariyle tam olarak faaliyette olsa da, ekibinin çalışmaları henüz tamamlanmamıştır. Şu an itibariyle ekip, ek tokenları ve ticaret pazarlarını listeleme vede belirli gelişmiş ticaret neteliklerini geliştirme üzerinde çalışıyor. Her hafta haftada birkaç farklı token ekleniyor ve şirket, bu konudaki kullanıcılarını Orta düzeyde güncel tutuyor. Her şey bittiğinde, bu yeni ticaret platformuna değerini katlayacaktır.

Uye olmak icin TIKLAYINIZ

koinmedya_paradex
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: