1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Dünyanın en büyük varlık yöneticisinden Bitcoin rallisine can suyu!

Dünyanın en büyük varlık yöneticisinden Bitcoin rallisine can suyu!

Dünyanın en büyük varlık yöneticisinden Bitcoin rallisine can suyu!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Temmuz ayında yaşanan toparlanma girişimlerine rağmen, kripto para birimleri hala beklenen çıkışı yakalayamadı. Ancak dünyanın en büyük varlık yöneticisi tarafından atılan bu adım, Bitcoin rallisine can suyu olabilir!

BlackRock’tan Bitcoin rallisini tetikleyecek adım!

Bitcoin (BTC), Ethereum ve önde gelen diğer kripto para birimleri, eski coşkularını yakalamak istese de hala tüm zamanların en yüksek seviyelerinin hemen hemen yüzde 70 gerisindeler. 

Temmuz ayında toparlanmaya çalışan Bitcoin fiyatı, ABD merkez bankasının faiz artırımlarına takılırken; Bitcoin ile birlikte Ethereum, BNB, Ripple, Solana, Cardano ve Dogecoin gibi ilk ondaki diğer kripto paraların hepsinde fiyat düşüşleri yaşandı.

Bkz: Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2022-2025

Dünyanın en büyük varlık yöneticisinden Bitcoin rallisine can suyu!

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi Bitcoin rallisini başlatabilir!

Yönetimi altında 10 trilyon dolarlık varlık bulunan dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, kurumsal müşterilerinin Bitcoin’e erişimini sağlamak için önde gelen kripto para borsası Coinbase’e katıldı. Yatırımcılar şimdi, BlackRock’ın bu adımının, Bitcoin fiyatının yaklaşık 70.000$’lık tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru yeni bir ralliyi tetikleyebileceğini düşünüyor.

Bu arada Koinmedya olarak, şubat ayında dünyanın en büyük varlık yöneticisinin kripto para alım satım hizmetleri başlatmaya hazırlandığını duyurmuştuk.

BlackRock, kripto alım satım hizmetleri başlatarak, müşterilerinin kripto para birimi katılımını ikiye katlamayı planlıyordu. Ki bundan da önce, NYC merkezli dev varlık yöneticisi, Chicago Ticaret Borsası (CME) aracılığıyla kısa vadeli kârlı bir Bitcoin alım satım işlemi gerçekleştirerek, geçtiğimiz yıl kripto para piyasasını deneyimlemişti. Şirket kripto para piyasasına adım atarak, boğa koşusuna büyük ölçüde katkı sağlamıştı.

Şimdi ise BlackRock, kurumsal müşterilerinin Bitcoin’e erişimini sağlamak için ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase’e katıldığını duyurdu.

Kaynak

Etiketler: