1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Dünyaca ünlü pop stardan kriptoya büyük yatırım!

Dünyaca ünlü pop stardan kriptoya büyük yatırım!

Dünyaca ünlü pop stardan kriptoya büyük yatırım!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyaca ünlü pop star Justin Bieber, büyük bir NFT koleksiyonuna sahip. Ünlü sanatçı yeni bir alım daha yaptı ve dikkatleri üzerine çekti.

Dünyaca ünlü popstardan kriptoya büyük yatırım!

Dünyanın önde gelen pop şarkıcılarından biri olan Justin Bieber’in önemli bir NFT koleksiyonu bulunuyor. Bieber, son alımı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Popstar, NFT pazarı olan Opensea’den rekor bir alım gerçekleştirdi.

kripto Dünyaca ünlü pop stardan kriptoya büyük yatırım!

Justin, Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’sine  1,29 milyon dolar değerinde 500 Ethereum verdi. Aslında şaşırtıcı olan bu alım değil. Ünlü sanatçı bu NFT’ye değerinin tam 5 katı para ödedi. BAYC Bored Ape Yacht Club NFT’sinin taban fiyatı 104 Ethereum’du. Bu 208,000 dolarlık bir fiyata denk geliyor.

İlgili: NTF nedir, geleceği nasıl?

Justin Biber’in kripto cüzdanında 879,000 dolar değerinde 340 Ethereum’u daha bulunuyor. Ayrıca ünlü sanatçının NFT’lere olan ilgisi biliniyor. Bieber, toplamda 49 farklı koleksiyon içerisinde 619 NFT’ye sahip. Bu NFT’lerin toplam değeri ise 502,000 dolar.

kripto Dünyaca ünlü pop stardan kriptoya büyük yatırım!

BAYC NFT’lerine sahip olan tek ünlü sima Justin Bieber değil.  LaMelo Ball’u , NBA efsanesi Shaquille O’Neal , Linkin Park’tan Steve Aoki’si , komedyen Jimmy Fallon , rapçi Eminem , Travis Barker ve Paris Hilton’da koleksiyon bazı parçalarına sahip.

NFT pazarı dünyanın önemli isimlerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Spor, sanat ve sinema dünyasını kripto ekosistemine başarılı şekilde entegre eden Non Fungible Token’lar 2021 yılının mart ayında Beeple’in sanat eserinin 63 milyon dolara alıcı bulması ile birden sanat dünyasında bir furyaya dönüştü.

2021 yılında 13 milyar dolarlık toplam hacme ulaşan NFT’ler ağırlıklı olarak Ethereum ve Solana blok zinciri ev sahipliği yapıyor. Ülkemizde de birçok ünlü sima NFT’lerini piyasasya sürüyor.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: