Loading...
btc
BTC
-3.36%
Bitcoin
67.200,58 USDT
eth
ETH
-4.93%
Ethereum
3.487,25 USDT
bch
BCH
-4.99%
Bitcoin Cash
445,69 USDT
xrp
XRP
-3.38%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-3.27%
Litecoin
77,06 USDT
bnb
BNB
-3.29%
Binance Coin
604,50 USDT
sol
SOL
-6.68%
Solana
148,43 USDT
avax
AVAX
-2.75%
Avalanche
31,39 USDT
ada
ADA
-4.36%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
-2.06%
Poladot
6,37 USDT
doge
DOGE
-4.59%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-5.14%
Shiba Inu
0,00 USDT

Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten bir uyarı ve 2 altcoin değerlendirmesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’in (BTC) Kasım ayında yaptığı dibi doğru bir şekilde tahmin eden analist, şimdi kripto para piyasası için bir uyarıda bulunuyor. Ayrıca 2 önemli altcoin için de güncel değerlendirmesini paylaşıyor.


Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten bir uyarı ve 2 altcoin değerlendirmesi

Bitcoin’in (BTC) Kasım dip seviyesini doğru bir şekilde bilerek söz konusunu dönemde alım yapan analist, bu coinleri kısa süre önce 24.700 dolar civarında satış yaparak kazanç yapmıştı. Şimdi ise yeniden alım yaptığını belirtiyor.

DonAlt takma adını kullanan analist, 23.000 dolar civarında yeniden Bitcoin aldığını bildiriyor. Ancak bir uyarıda bulunuyor. Kısa vadede BTC fiyatı bu seviyeden alım yaptığı için kazanç getirmeyebilir.

“Genel olarak benim hedefim ulaşıldı. Ben de hiç pozisyonum olmadığı için kendimi açıkta hissettim ve böylece erken alım yaptım.

Ama eğer bu dump böyle kalırsa, ben ayı sinyaller almaya başlıyorum. Bunun düzelmesi için aylık kapanıştan önce pump yaparak ayı senaryosunu geçersiz yapması gerekiyor. Aksi durumda zor durumda olacağız.

Burada yüksek bir risk olduğunu düşünüyorum. Eğer aylık kapanış böyle olursa, o zaman aylık ve haftalık bazda ayı durumu olacak. Bunun olmasını istemiyoruz.

Ama eğer burada zayıflık belirtisi olur, birkaç gün düşüş gelir ve aylık kapanış da zayıf olursa, ben pozisyonlarımı kapatmayı seçebilirim. Tabii çok düşük bir seviye olmazsa. Ardından da 20.000 dolar civarında yeniden alım yaparım. Tam kesin karar vermedim.”

İlgili – Bitcoin ve kripto fiyatlarındaki düşüşün 2 önemli sebebi

Analistin Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) yorumu

Güncel Ethereum teknik analizi: ETH fiyatı ne olur?

Analist DonAlt, Ethereum (ETH) fiyatında dolar grafiklerinin hiçbirinin iyi görünmediğini söylüyor. Ancak BTC paritesinde iyi göründüğüne dikkat çekiyor.

ETH grafiğinde 2018’in ATH seviyesi olan 1.500 dolar bölgesinin kırılmasını istemediğini söylüyor. Yoksa ETH zorlu bir serece girecek. Eğer bu seviyeyi korursa iyi bir alım bölgesi olabilir.

İlgili – Ethereum fiyatında düşüşün geldiği kritik seviye: Güncel ETH teknik analizi

Analist aynı zamanda dip seviyeden Litecoin (LTC) de satın almıştı. Uzun vadede hala LTC konusunda boğa kaldığını söylüyor. Şu an yükseliş için hedefi 220 dolar. Ayrıca en iyi desteğin de haftalık grafikte 77 dolar olduğunu söylüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.