1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Dogecoin’de Coinbase etkisi!

Dogecoin’de Coinbase etkisi!

Dogecoin’de Coinbase etkisi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından bir daha Dogecoin’i listeleme kararı aldı. Doge listeleme sonrası yatırımcıları heyecanlandırdı.

Dogecoin’de Coinbase etkisi

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli düzenlenmiş kripto para borsası ve halka açık tek borsa olan Coinbase, Dogecoin’in artık Pro platformunun müşterileri için mevcut olduğunu duyurdu. Doge 3 Haziran itibari ile platfromda işleme açılıyor.

Coinbase tarafından geliştirilen ve profesyonel yatırımcılara veya ileri düzeyde günlük ticaret bilgisine sahip olanlara yönelik bir platform olan Coinbase Pro Dogecoin’in artan piyasa değeri sonrası kripto parayı listeleme kararı aldı.

Bkz: Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Platform Dogecoin’i listeleme isteğini daha önce ifade etmişti. Coinbase Pro resmi açıklamayı yaptı ve 3 Haziran tarihinde listeleyeceğini duyurdu.

Dogecoin 2021 yılında benzersiz bir büyüme yaşadı. Fiyatı yakaladığı en yüksek seviyelerin gerisinde olsada 0,004 dolardan 0,74 dolara çıktı ve %16,000’lik bir oranı yakaladı.

dogecoin Dogecoin'de Coinbase etkisi!

Şu andaki fiyat değeri ile 2021 yılının başından bu yana %8000’lik bir değer atışı gösterdiği görünüyor.

Elon Musk’ın SNL’deki açıklamalarının ardından düşüş yaşamaya başlayan Dogecoin, kripto para piyasalarındaki genel düşüşten de nasibini aldı. Ancak Coinbase Pro listelenmesi piyasa düşüşlerinin yaşandığı günlerde Dogecoin’e can suyu oldu.

Coinbase Pro listelenmesinin ardından yaklaşık %20’lik bir fiyat artışı gerçekleşti. Dogecoin anlık olarak 0,3927 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri ise yeniden 50 milyar doların üzerine çıktı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.