fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Michael Burry, Dogecoin rakibi Shiba Inu ordusunu delirtmeye devam ediyor

Michael Burry, Dogecoin rakibi Shiba Inu ordusunu delirtmeye devam ediyor

Michael Burry, Dogecoin rakibi Shiba Inu ordusunu delirtmeye devam ediyor
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin rakibi Shiba Inu ordusunu çileden çıkartıyor. Scion Asset Management başkanı Michael Burry, kripto para birimi alanında daha fazla düşman kazanmaya devam ederken listesine Shiba Inu hayranlarını da ekledi.

Dogecoin rakibi Shiba Inu, “The Big Short”tan Michael Burry tarafından tahrik edildi

 

Scion Asset Management başkanı Michael Burry, kripto para birimi alanında daha fazla düşman kazanıyor.

Dogecoin rakibi Shiba Inu

Bu kez, Christian Bale tarafından “The Big Short”ta katılan ünlü Amerikalı yatırımcı, şimdi silinen bir tweet’te yüksekten uçan Dogecoinin nakavt olduğu yönündeki haberleri “anlamsız” olarak tanımladıktan sonra hızla büyüyen Shiba Inu ordusunu kızdırdı.

 

Burry, Shiba Inu’nun devasa 1 katrilyon token  arzıyla ilgili sorun yaşadığını söyledi:

 

“Bir katrilyon gün, evrenin başlangıcından itibaren 2.7 trilyon yıl veya hesaplanamayan tüm zamanlar , 71.000 ile çarpılır. Başka bir deyişle, anlamsız bir işlem…”

 

Shiba Inu geçen hafta %300’ün üzerinde bir artış göstererek ana akım medyada çok sayıda manşet çekti. Ralli şimdi durma noktasına geldi, ancak Dogecoin , yazı yazılırken 20. en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

 

Burry’nin kripto para birimi şüpheciliği, belirsiz doge altcoinleri ile sınırlı değil. 

 

Haziran ayında, Bitcoin bir fiyat düzeltmesinin ortasındayken Burry, “tuzağa düşmüş” Bitcoin boğaları için bir uyarı yayınlamadan önce “tüm çöküşlerin anası” olduğunu tahmin ederek dikkatleri üzerine çekmişti.

 

Daha sonra Bitcoin 34.000 doların altında işlem görürken bir baş ve omuz modeli sergileyerek  düşüş eğilimini ikiye katlamıştı. 

 

Burry’nin tweetlerine kulak vermeyenler, Bitcoinin yakın zamanda Mayıs ayının başından bu yana en yüksek seviyeye yükselmesiyle önemli kazanımları kaçırdılar.

 

2008 subprime ipotek krizinden büyük kazanç sağladıktan sonra ün kazanan Burry, kısa süre önce kripto para meraklıları tarafından başarısız tahminlerinin ardından isabetli bir tahminle mucize gösterdiği  yönünde kendisiyle alay edildi. 

 

“Big Short” kahramanı Burry ayrıca yakın zamanda Tesla ve Cathie Wood’un ARK Invest’ine karşı büyük yatırımlar yaptı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.