1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin madencilik değerleri rekor kırdı, DOGE canlanıyor mu?

Dogecoin madencilik değerleri rekor kırdı, DOGE canlanıyor mu?

Dogecoin madencilik değerleri rekor kırdı, DOGE canlanıyor mu?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin madencilik zorluk değerleri tüm zamanların en yüksek seviyelerinde. DOGE coin için anlamı nedir?

Dogecoin madencilik değerleri rekor kırdı, DOGE canlanıyor mu?

Dogecoin, sene başından beri %30 değer kaybetti. Ancak DOGE talep görmeye devam ediyor. Dogecoin için önemli iki on-chain metrik, düşük fiyat performansına rağmen yüksek kalmaya devam ediyor.

Dogecoin hashrateleri tüm zamanların en yüksek değerlerinde. Hashratelerin yüksek olması, coine olan talebin yüksek olduğu anlamına gelir. Yüksek hashrate ve ağın zorlanması, genellikle fiyat yükselişine işaret olarak yorumlanır.

dogecoin madencilik
Dogecoin hashrate grafiği. Kaynak: Messari

DOGE coin fiyat performansı

Kripto para piyasasının kısa süreli yükselişine rağmen, DOGE beklenilen atağını gerçekleştiremedi. DOGE Ocak ayından beri %30 değer kaybetmiş durumda. Mart ayında gelen %20’lik artış ta düşüşe çare olamamış gibi görünüyor.

Mevcut durumda, Bitcoin’in Mart ayı sonunda yaptığı yükseliş hamlesi ile birlikte altcoinlerde bir kıpırdama meydana geldi. Cardano, Solana ya da Ziliqa gibi nispeten büyük marketcap değerine sahip coinler önemli kazanımlar elde ettiler. Ancak DOGE coin henüz, kritik öneme sahip 50 EMA (Günlük) bölgesini yakalayabilmiş değil.

Canlı Dogecoin fiyatı: $ 0.062097

İlgili: Dogecoin DOGE fiyat tahmini

Etiketler: