1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Dogecoin kesinlikle kazandıracak diyorlar , ama ne zaman?

Dogecoin kesinlikle kazandıracak diyorlar , ama ne zaman?

Dogecoin kesinlikle kazandıracak diyorlar , ama ne zaman?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin kesinlikle kazandıracak diyen analistler, eğer zaten $DOGE’a sahipseniz onu tutmaya devam etmenizi ve ondan vazgeçmemeniz gerektiğini söylüyorlar.

Dogecoin kesinlikle kazandıracak diyen Kripto Analisti: “Merak edilen  #DOGE’nin 1 doların üzerinde olup olmayacağı değil…  Ne zaman olacağıdır

 

Bugünün erken saatlerinde (5 Eylül), önde gelen kripto analisti ve yatırımcısı Scott Melker (“ The Wolf of All Streets” takma adlı ), Dogecoin’in ($DOGE) fiyatının çok yakın bir gelecekte 0.35$’a geri dönmesini beklediğini söyledi. 

 

Melker’in DOGE için kısa vadeli fiyat hedefi, DOGE-USDT fiyat çizelgelerinin teknik analistine dayanmaktadır:

 

 

Başka bir kripto analisti, Justin Bennett ise; 66 binden fazla Twitter takipçisine, eğer zaten $DOGE’a sahiplerse onu tutmaya devam etmeleri ve ondan vazgeçmemeleri gerektiğini söyledi:

 

 

Bununla birlikte, $DOGE’da Scott Melker veya Justin Bennett’ten çok daha fazla yükselişe geçen bir kişi, orta vadede $DOGE fiyatının 1 doların üzerine çıkacağına inanan, takma adlı kripto analisti ve etkileyici “Altcoin Sherpa”dır:

 

 

Popüler bir takma ada sahip başka bir  Dogecoin analisti isei, 183 binden fazla takipçisine, esasen Dogecoin topluluğunun tutkusuna ve Tesla ve Space X CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin’e olan düşkünlüğüne inanıyorsanız, o zaman $DOGE’nin yükselişe geçmesinin zor olduğunu anlamalısınız diye bir tweet gönderdi. 

 

https://twitter.com/itsALLrisky/status/1434539777865388034?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1434539777865388034%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.cryptoglobe.com%2Flatest%2F2021%2F09%2Fcrypto-analyst-on-dogecoin-its-not-a-question-of-if-doge-will-hit-1-its-when%2F

 

Kripto para sosyal medya analiz platformu LunarCRUSH bugün erken saatlerde Dogecoin’in son 24 saat içinde sosyal hacim açısından 1 numaralı meme tabanlı kripto para birimi olduğunu söyledi:

 

 

TradingView tarafından yayınlanan verilere göre, kripto borsası Bittrex’te şu anda (5 Eylül 20:20 UTC itibarıyla) DOGE-USD son 24 saatlik dönemde %3,56 artışla 0,3106 dolar civarında işlem görüyor. Yılbaşından bugüne (YTD) dönemde, DOGE-USD inanılmaz bir %6508 arttı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: