1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin için büyük gün geldi çattı: Kaldı 1 gün! Şimdi ne olacak?

Dogecoin için büyük gün geldi çattı: Kaldı 1 gün! Şimdi ne olacak?

Dogecoin için büyük gün geldi çattı: Kaldı 1 gün! Şimdi ne olacak?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DOGE için geri sayım başladı. Büyük gün için sadece 1 gün kaldı. Dogecoin fiyatlarında büyük bir kırılma yaşanabilir! Nasıl?


Dogecoin için büyük gün geldi çattı!

Günler öncesinden Tesla ve SpaceX’in başarılı CEO’su Elon Musk tarafından reklamı yapılan 8 Mayıs gününün arifesindeyiz. 8 Mayıs’ta Elon Musk ABD’de ilgi ile izlenen SNL (Saturday Night Live) isimli programa katılacak ve bir performans sergileyecek.

Lütfen Bkz: Piyasada en çok sorulan soru: Bitcoin mi Ethereum mu?

28 Nisan tarihinde Elon Musk aşağıdaki tweet’i ile SNL’e katılacağını duyurdu. Tweet’te geçen DogeFather ifadesi Dogecoin yatırımcılarını oldukça heyecanlandırdı. Ancak Elon Musk, 8 Mayıs’ta Dogecoin ile ilgili önemli bir duyuruda mı bulunacak?

Başta ABD kamuoyu olmak üzere tüm Doge severler, SNL’e kilitlenmiş durumda. Tarih yaklaşırken SNL’den de önemli açıklamalar ve duyurular geliyor. ABD’li ünlü pop şarkıcısı MILEY CYRUS ile kısa bir video paylaşan Elon Musk, SNL’de bir performans sergileyeceğini belirtti. Ancak performansın içeriği hakkında bir açıklamada bulunmadı.

Elon Musk ve SNL duyurusunun ardından DOGE fiyatlarında olağan üstü değer artışı yaşandı. Doge, 5 Mayıs’ta 69.5 cent ile tüm zamanların rekorunu kırdı.

Finansal varlıkların gelecekteki olası bir olayı şimdiden fiyatlandırma gibi bir özelliği var. Doge fiyatları da 8 Mayıs’taki Elon Musk’ın olası duyurusunu şimdiden fiyatlandırmış olabilir. Eğer 8 Mayıs’ta Elon Musk tarafından yapılan açıklamalar yeteri kadar doyurucu olmaz ise Doge fiyatlarında bir düzeltme yaşanabilir.

Lütfen Bkz: Dogecoin’e bir destek de ABD’li ünlü milyarderden!

8 Mayıs’ta SNL 23:30 doğu kıyısı saati/20:30 pasifik saati ile yayında olacak.

Dogecoin yatırımcılarında heyecan dorukta! 8 Mayıs’ta Dogecoin tamam mı diyecek? Yoksa Elon Musk, aşağıdaki SpaceX uydularını uzaya gönderdiği gibi Doge’yi de uzaya mı gönderecek birlikte göreceğiz.

Kaynak