1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Dogecoin geliştiricileri ve Elon Musk’tan önemli adım!

Dogecoin geliştiricileri ve Elon Musk’tan önemli adım!

Dogecoin geliştiricileri ve Elon Musk’tan önemli adım!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin geliştiricileri, Elon Musk’ın da desteği ile Dogecoin blok zinciri için önemli bir geliştirme planlıyor. Detaylar haberimizde.

Dogecoin geliştiricileri ve Elon Musk’tan önemli adım

Dogecoin çekirdek geliştiricileri, ağ için önemli bir iyileştirme üzerinde çalışıyor. Tesla CEO’su Elon Musk, yeni ücret indirim kodunun Dogecoin blok zinciri için önemli bir gelişme olduğunu belirtti.

Dogecoin geliştiricileri ve Elon Musk, işlem ücretlerini 1 DOGE’den 0.1 DOGE’ye düşürmek için bir yükseltme üzerinde çalışıyor. Bu iyileştirmenin Dogecoin’i daha uygun maliyetli bir ödeme yöntemi haline getireceği belirtiliyor.

Yükseltmenin onaylanması ve ücret indiriminin yürürlüğe girmesi için, teklifin Dogecoin madencileri ve düğüm operatörleri de dahil olmak üzere topluluk desteği alabilmesi gerekiyor. Geliştiriciler, bu geliştirmeyi yürürlüğe soktuktan sonra yeni hedeflerinin ise 0,01 DOGE gibi daha düşük bir işlem ücreti üzerinde çalışmak olduğunu ifade ediyor.

Bkz: Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Bilindiği gibi Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk Dogecoin geliştiricileri ile çalışıyor. Dogecoin geliştiricisi Ross Nicoll’e göre Musk, meme tabanlı kripto para biriminin arkasındaki ekibi daha yüksek işlem hacmini iyileştirmeye teşvik etti ve ayrıca bol miktarda tavsiye ve girdi sağladı. 

Musk, Dogecoin geliştirmesine fon sağlamayı teklif etmesine rağmen, ekip teklifi geri çevirdi. Mayıs ayının ortalarında Tesla CEO’su, elektrikli araç şirketinde Bitcoin’i ödeme olarak kabul etmeyi durdurmaya karar verirken Dogecoin geliştiricileriyle çalıştığını tweetlemişti. 

Dogecoin geliştiricileri ve Musk, topluluğu tekliflerini kabul etmeye ikna etmek zorunda. Bireysel düğüm operatörleri ve madenciler, yaklaşan sürümü tanıtmak isteyip istememe konusunda karar verici durumda. Ağın en az üçte ikisinin yükseltmeyi benimsemesi gerekiyor. 

Kaynak

Etiketler: