fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin başardı! Bu neden olmasın

Dogecoin başardı! Bu neden olmasın

Dogecoin başardı! Bu neden olmasın
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bir internet memesinden ortaya çıkan Dogecoin’in değeri yılın başından bu yana 70 kat arttı. Öyle görünüyor ki bu coinin başarısı başkalarına da ilham oldu. DOGE’un köpek teması karşısına bu sefer kedi temalı kripto para çıktı.


Dogecoin başardı! CAT coin başarılı olur mu?

Tiger King belgeseli ile ünlü olan Carole Baskin, internet üzerinden sürekli şaka konusu olması ve memelerinin yapılmasını bu sefer farklı değerlendirme kararına gelmiş. Baskin ve onun CEO’su olduğu Big Cat Rescue hayvan barınağı kendi kripto paraları “CAT” çıkardıklarını duyurdular. Bu kripto para rally.oi üzerinden satışta.

CAT sahipleri özel ayrıcalıklar elde ediyor. Basın açıklaması bunları şöyle duyurdu: “Carole Baskin ve büyük kedi severler ve bakıcılardan oluşan ekibi ile canlı gezintilere ve sohbetlere elit erişim.”

Buna ek olarak CAT sahiplerine yeni ürünler ve faaliyetlere ilk erişim ayrıcalığı tanınacak. Big Cat Rescue gelecekte daha fazla faaliyet sözü de veriyor. Bunlar arasında iki hafta içinde başlatılacak Big Cat Rescue temalı NFT’ler (Non-Fungible Token) var.

İlgili – Dogecoin’in 1 dolar hedefinin önündeki kritik engel

Baskin ise açıklamasında şöyle diyor:

“Ben, pripto para birimlerini araştırıyorum çünkü karşılıksız basılan ve dağıtılan ABD dolarının hacmi konusunda endişeliyim. Şu an hem ABD Doları hem de Bitcoin bir fiat para. Ancak en azından Bitcoin ve diğer altcoinlerin insanların elinde değeri olmasını sağlayan az bulunurluk özelliği var. Artık günlük yaşantımızda daha fazla kabul görüyor. Ben paranın gücünün bankalar ve hükümetler yerine insanların eline verilmesinden yanayım. Bizim yeni CAT coinimiz bir yatırım parası değil. Daha çok hayranlarımızın kediler için sevgisini gösteren bir araç. Böylece CAT sahipleri tüm vahşi kedilerin özgürce yaşadığı bir dünya yaratmada en ileri görüşlü ortaklarımız olmanın faydalarından yararlanacaklar.”

CaroleBaskin (@carole_baskin) CAT coini çıkardıklarını Twitter üzerinden de duyurdu: “Rally.oi üzerinden CAT çıkardık.” diyerek sevincini dile getirdi.

Baskin şöyle devam etti: “Hayran kitlemiz harika ve diğerlerinin büyük kedileri esaretin zulmünden kurtarmayı öğrenmeleri için CAT’i listelerin en üstüne taşıyacaklarını biliyorum.”

Baskin, CAT coini hayvan barınağının yararı için kullanacaklarını söylüyor. Anca bazı uzmanları bu tür kripto paralar ve potansiyel NFT’lerin kullanımının çevre üzerinde olumsuz etkileri olabileceği konusunda uyarıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.