okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.59%
Bitcoin
68.803,52 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.851,81 USDT
bch
BCH
0.85%
Bitcoin Cash
474,38 USDT
xrp
XRP
-0.07%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
0.51%
Litecoin
83,86 USDT
bnb
BNB
0.02%
Binance Coin
601,78 USDT
sol
SOL
2.2%
Solana
172,41 USDT
avax
AVAX
0.73%
Avalanche
37,29 USDT
ada
ADA
0.89%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.25%
Poladot
7,39 USDT
doge
DOGE
3.23%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
7.87%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dogecoin balinasının 300 milyon DOGE almasının kritik sebebi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yeni veriler, Dogecoin balinasının 300 milyon DOGE satın aldığını gösteriyor. Bunun arkasında DOGE coin ile ilgili önemli bir gelişme var. Ayrıntılara bakalım.

Dogecoin balinasının 300 milyon DOGE almasının kritik sebebi

En büyük “meme” kripto para birimi Dogecoin, bugün bir balinanın 300 milyon coin biriktirmesi ve coin ile ilgili iyimser bir duyuru ile yatırımcıların ilgisini çekti. Blockchain ağlarına ileri hesaplama altyapısı ve çözümler sunan Bitmain firması, bugün DOGE madenciliğini desteklemeyi genişletmeyi planladığını duyurdu. Bu, Dogecoin için piyasa iyimserliğini artırdı ve balinanın birikim yapmasına yol açtı.

Özellikle bugün, Bitmain’in DOGE madenciliğini genişletme planlarıyla aynı anda gerçekleşen 300 milyon DOGE birikimi ilgi çekti. Balinanın birikimi, varlığın geleceğine olan güveni vurguladı ve Bitmain’in duyurusu, Dogecoin’in fiyat hareketi üzerinde daha da iyimser bir dalga oluşturdu. Bu, köpek tabanlı “meme” coin olan Dogecoin’e pozitif bir hava ekledi.

İlgili – Bu Bitcoin halving diğerlerinden farklı olacak: Analist sebebini açıkladı

Aynı zamanda, Whale Alert tarafından yapılan bir veri analizi, geçtiğimiz 24 saat içinde aynı balina tarafından iki işlem serisi ile toplamda 300 milyon DOGE’nin biriktirildiğini gösterdi. İlk işlem, bilinmeyen bir balinanın 150 milyon DOGE biriktirdiğini gösterirken, ikinci işlem aynı balinanın 150 milyon token daha biriktirdiğini gösterdi. 46 milyon doların üzerinde değerlendirilen bu birikimler, balinanın coinin madenciliği için Bitmain’in destek genişlemesini bildiği spekülasyonlarını ateşledi.

Bitmain’in duyurusuna göre, firma Mayıs’ta Antiminer L9’u çıkarmayı planlıyor ve Dogecoin madenciliğini desteklemeyi hedefliyor. Antminer L9, Litecoin (LTC), Bells (BEL) ve DOGE madenciliğini 0.21J/M enerji verimliliği ile desteklemeyi hedefliyor. Bu, kripto endüstrisinde önemli bir hamle olarak kabul ediliyor. Bu, yukarıda belirtilen balina birikimi ile birleştiğinde, Dogecoin için iyimser bir görünüm oluşturdu.

Bu yazı hazırlandığı sırada, Dogecoin fiyatı son 24 saatte %5.98 düştü ve şu anda 0.154 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu düşüş, genel kripto alanında gözlemlenen son ön-halving düzeltmeleri ile uyumlu.

İlgili – Ünlü analistten altcoinler için kritik uyarı: Bu tarihlere dikkat!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.