okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-1.26%
Bitcoin
68.560,13 USDT
eth
ETH
-0.95%
Ethereum
3.856,99 USDT
bch
BCH
-3.74%
Bitcoin Cash
471,35 USDT
xrp
XRP
-1%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.98%
Litecoin
83,56 USDT
bnb
BNB
-0.19%
Binance Coin
602,70 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
169,48 USDT
avax
AVAX
-2.86%
Avalanche
37,17 USDT
ada
ADA
-2.18%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.01%
Poladot
7,41 USDT
doge
DOGE
-1.26%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
6.27%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analistten altcoinler için kritik uyarı: Bu tarihlere dikkat!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti, altcoinlerin teslim bayrağı çekme zamanı konusunda yatırımcıları uyarıyor. Ayrıca alım yapma zamanı konusunda da açıklamaları var. Ayrıntılara bakalım.

Ünlü analistten altcoinler için kritik uyarı: Bu tarihlere dikkat!

Popüler bir analist, geçen hafta piyasa genelinde yaşanan düzeltmenin altcoinleri önümüzdeki birkaç ay içinde sessiz fiyat hareketi görecek bir konuma getirdiğini söylüyor.

The Flow Horse takma adını kullanan analist, sosyal medya platformu X’teki 211.300 takipçisine yaptığı açıklamada, altcoinlerin Temmuz ayına kadar yatay seyretmesini beklediğini söyledi.

Tradere göre, bireysel yatırımcılardan sermaye girişlerinin olmaması, altcoinleri aylarca bir fiyat aralığına bağlı tutacak ve bazıları bir sonraki büyük yükselişten önce yeni yerel dipler kaydedecek. Analist şöyle diyor:

“Bence zaman, düzeltmelerin oldukça önemli bir bileşenidir. Özellikle de çok uzun süredir devam eden ve yeni bireysel yatırım akışının olmadığı bir piyasada.

Piyasa Temmuz ayına kadar düşecek olsa bile, en düşük seviyeler hala şu anki ile nispeten aynı olsa bile, çok erken satın almak ve düşüşün yarattığı psikolojik sorunlarla uğraşmaktansa daha fazla satın almayı tercih ederim.

Birçoğu yeni zirveler yapacak ama yine de önce yeni yerel dipler yapacak. Piyasada yeni bireysel yatırımcı yok. Altcoinlere yatırım yapacak yeni bireysel yatırımcılar ve onların altcoine olan teklifleri bulunmuyor.”

İlgili – Dogecoin, Shiba Inu ve Pepe alanlar kârda mı, zararda mı? İşte, şok veriler

altcoin Ünlü analistten altcoinler için kritik uyarı: Bu tarihlere dikkat!

The Flow Horse altcoinler için düşüş beklerken, altcoinler yükseliş ivmesini yeniden kazandığında muhtemelen daha iyi performans gösterecek üç kripto para ile ilgili görüşlerini de paylaşıyor. Şöyle devam ediyor sözlerine:

“Sadece tahmin etmem gerekirse, altcoinlerde Temmuz dip seviyelerini alımlara çevirin derim. Özellikler bu 3 coin türü: AI (yapay zeka), meme coinler ve RWA’lar (tokenize edilmiş gerçek dünya varlıkları).”

Trader şimdilik, büyük sıçramalardan yararlanmak için altcoin biriktirdiğini söylüyor.

İlgili – Solana balinaları fiyatlar düşünce bu coinleri toplamaya başladı

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.