1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Mike Novogratz’dan dikkat çeken Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Mike Novogratz’dan dikkat çeken Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Mike Novogratz’dan dikkat çeken Bitcoin ve Ethereum tahmini!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto yatırım şirketi Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum hakkındaki tahminini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Mike Novogratz’dan dikkat çeken Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Kripto piyasasındaki olumsuz hava devam ediyor. FTX çöküşünden sonra düşüş eğilimi durmuş gibi gözükse de kripto paraları yukarıya çekecek katalizörlerin henüz çalışmadığını görüyoruz. Piyasanın lokomotifi olan iki kripto para Bitcoin ve Ethereum, sırasıyla 17.000 ve 1.200 doların altında konsolide oluyor.

Bitcoin ve Ethereum

Kripto yatırım şirketi Galaxy Digital’in CEO’su CNBC’nin Squawk Box, programına verdiği röportajda iki dev kripto parayı ele aldı. Novogratz, sektördeki yaygın olumsuz düşünceye rağmen piyasanın lokomotifi olan iki kripto paranın varlığın sarsılmadığını belirtti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Ünlü CEO, bir güven krizi kripto piyasalarını sarsıyor olsa da Bitcoin’in (BTC) ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) batacağını düşünmediğini söyledi.

“Bu pazarda kesinlikle bir güven krizi yaşıyoruz ve henüz tehlikeden çıkmış değiliz. Devam eden pek çok papatya zinciri etkisi var ve insanlar Three Arrows [Capital] ve FTX şokunu yaşadılar. FTX önemli bir oyuncuydu. Yani insanların dengelerini geri kazanmaları bile birkaç hafta alacak.  Bitcoin bir yere gitmiyor. Kriptografi tarafından doğrulanan bu merkezi olmayan topluluğa net varlıklarının bir kısmını Bitcoin’de depolamaya karar veren 150 milyon insan var ve bu nedenle, Bitcoin hiçbir dünyada ortadan kalkmıyor. Ethereum da aynı şekilde.”

Galaxy Digital CEO’su, kripto endüstrisi için bir toparlanma beklediğini ancak bunun bir hızlı patlama şekilde olmayacağını tahmin etti. Novogratz’a göre piyasa kaybettiği güveni yavaş yavaş toplayacak.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda 16.153 dolardan işlem görürken Ethereum ise 1.172 dolardan el değişiyor. Kripto piyasasının toplam değeri ise şu anda 820 milyar dolar.

Kaynak

 

Etiketler: