1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. DeVere CEO’su Bitcoin boğa sezonu için bitiş tarihi verdi!

DeVere CEO’su Bitcoin boğa sezonu için bitiş tarihi verdi!

DeVere CEO’su Bitcoin boğa sezonu için bitiş tarihi verdi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DeVere Group CEO’su Cardano, Ethereum, Solana hakkında konuştu; Bitcoin yükselişinin tahmini bitiş tarihini açıkladı.

DeVere CEO’su Bitcoin boğa sezonu için bitiş tarihi verdi

Finansal hizmetler firması deVere Group CEO’su Nigel Green, üç rakip akıllı sözleşme platformuyla ilgili düşüncelerini sunarken, Bitcoin boğa koşusunun sonu için de tarih verdi.

Green, özellikle enflasyon rakamlarının artmasıyla ilgili endişelerin devam edeceği 2022 yılı 2. Çeyreğine kadar BTC fiyat artışının devam edebileceği görüşünde.

ABD’den gelen son veriler, dünya çapında fiyat baskıları arttıkça enflasyonla ilgili küresel korkuların da devam edeceğini gösteriyor.

Baskıların azalması için 2022’nin 2. çeyreğinin başını beklememiz gerekebilir.

Mevcut zemine karşı, bazı yükselişler ve piyasanın hiç bir zaman düz bir çizgi haline gitmediğini ve traderların kar alımı yaptığını düşünürsek, bazı düşüşler arasında Bitcoin ve diğer önde gelen kripto paraların gökyüzüne doğru yükselişlerinin devam edeceğini söyleyebiliriz.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,432.62

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

bitcoin

Bitcoin Altdından daha iyi

 

DeVere Group CEO’su ayrıca, bir enflasyon hedge olarak Bitcoin’in Altın’a nazaran çok daha iyi durumda olduğunu sözlerine ekliyor.

Bu enflasyon döneminde, Bitcoin, küresel olarak enflasyondan koruma aracı olarak görülen Altn’dan daha iyi performans gösterdi.

 

Ethereum Solana ve Cardano iyi yolda

Green ayrıca, Bitcoin fiyatındaki değerlemenin, Ehtereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) gibi kripto paralar üzerinde de olumlu etki yaptığını düşünüyor.

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

Bitcoin’in çekimsel gücü, diğer dijital varlıklar üzerindeki etkisini bu hafta da gösterdi. Ethereum, Solana ve Cardano gibi kripto paralar iyi durumdalar.

Fine Tech alanında girişimleri olan bu kriptoların çok daha iyi olacaklarını söyleyebiliriz.

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: