Ünlü analist hangi kripto para hakkında beklentileri yükseltti?

Ünlü analist hangi kripto para hakkında beklentileri yükseltti?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist, 1.6 milyon abonesi olan Youtube kanalında hakkında yüksek beklentilere sahip olduğu kripto parayı tanıttı. Analistin oldukça bullish yorumda bulunduğu altcoin hangisi? Haberimize göz atabilirsiniz.


Ünlü analist hangi kripto para hakkında beklentileri yükseltti?

Ethereum alternatifi projelerin sayısında gözle görülür artış yaşanıyor. Bu projeler kimi analistlere göre Ethereum’a rakip projeler, kimilerine göre de Ethereum ile birlikte gelişip büyüyecek projeler. Bu projelere örnek olarak Cardano, Solana, IoTex, Fantom, Avalanche ve diğerlerini verebiliriz. Bu projelerin ortak özelliği akıllı sözleşmelere ev sahipliği yapabilmesi.

Kripto para piyasaları, blockchain teknolojisi sayesinde reel ve finansal ekonomide ciddi dönüşüm potansiyeline sahip. Kripto piyasalardaki yüksek potansiyel, Ethereum rakibi projelerin doğmasına neden oluyor. Buna rağmen Ethereum hinterlandını genişletmeye devam ediyor. Ethereum fiyatları uzun vadede atış trendini sürdürüyor.

“Guy” ismi ile popüler olan ünlü analist, 1.6 milyon takipçisi olan “Coin Bureau” isimli Youtube kanalında Fantom hakkında oldukça ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

“Fantom yüksek performanslı, ölçeklendirilebilir ve yüksek güvenlikli bir akıllı sözleşme platformu. Fantom eski nesil blockchain’lerin limitlerinden kurtulmak için geliştirildi. Fantom; özgür, merkezsiz ve açık kaynak bir platformdur”.

Fantom’un kripto parası FTM token, yazının kaleme alındığı saatte 2.65 dolardan işlem görüyor. Fantom 6.76 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 34’üncü sırada listeleniyor.

FTM token en yüksek değerini 28 Ekim’de (16 gün önce) 3.48 dolar ile gördü. Aşağıdaki grafikte Fantom fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

fantom fiyatları


Yeni Fantom tokenları piyasaya ancak staking getirileri olarak dağıtılıyor. Bu sistem FTM token arzını oldukça kısıyor ve FTM token’ı değerli hale getiriyor.

Guy, kripto para piyasalarında bullish sezon devam ederse Fantom fiyatları ilerleyen dönemde %100 ile %200 arasında yaşanabileceğini ileri sürüyor.

Kaynak

İlgili!

https://koinmedya.com/guncel-fantom-fiyat-tahmini-ftm-token-gelecegi-ve-beklentisi-2021-2025/

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist hangi kripto para hakkında beklentileri yükseltti?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.