1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Dev şirketten Shiba açılımı!

Dev şirketten Shiba açılımı!

Dev şirketten Shiba açılımı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerin gözde kripto parası Shiba Inu dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Dev şirketten önemli bir Shiba açılımı gelebilir. Detaylar haberimizde.

Dev şirketten Shiba açılımı!

Shiba Inu son haftaların en çok konuşulan kripto parası. Dogecoin’in piyasadaki popülaritesinin ardından çıkarılan Shiba Inu geçtiğimiz hafta yaptığı büyük sıçrama ile yatırımcılarının yüzünü güldürdü.

Shiba günlerce sosyal paylaşım platformu Twitter’da trend topic oldu. SHIB tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 doları görürken piyasa sıralamasında Dogecoin’i geride bıraktı. SHIB, 40 trilyon dolara ulaşan piyasa değeri ile Coinmarketcap verilerine göre en değerli 9.kripto varlık. Yazının kaleme alındığı anlarda ise 0,00007358 dolardan işlem görüyor. Son 7 gündeki değer artışı %162.

İlgili: Shiba Inu fiyat tahmini

Meme kripto yukarıda teknik verilerini paylaştığımız göz kamaştırıcı performansı sergiledikten sonra dünyanın en büyük sinema salonu zincirlerinden biri olan AMC Theatres’ın da dikkatini çekmeyi başardı.

İlgili: Meme coin nedir?

AMC Theatres, Shiba Inu kripto para birimini bilet ve imtiyaz stant satın alımları için bir ödeme aracı olarak eklemeyi düşünüyor. Şirketin CEO’su takipçilerine ödeme aracı olarak ekleyecekleri kripto paralar arasına Shiba Inu’yu eklemelimiyiz diye sordu. Anket için kullanılan 73,000 oydan %82’si “Evet” cevabını verdi.

Aron, Eylül ayında takipçilerinin Dogecoin ile ilgili nabzını tutmak için Twitter’da benzer bir anket yapmıştı ve bu anket sonucunda Doge, ödeme aracı olarak kullanılacak kripto paralar arasında yerini aldı. Şirketin kullanacağı diğer kripto paralar ise Bitcoin, Ethereum ve Litecoin.

Yıl sonuna kadar Bitcoin, Ether, Litecoin ve Dogecoin dev sinema salonlarında ödeme aracı olarak kullanılacak. Aron BT uzmanlarının konuyla ilgili çalışmalara devam ettiğini söyledi.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: