1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Dev şirketten dikkat çeken kripto yatırımı!

Dev şirketten dikkat çeken kripto yatırımı!

Dev şirketten dikkat çeken kripto yatırımı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük muhasebe şirketlerinden biri kriptonun yeni alanına yatırım yaptı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Dev şirketten dikkat çeken kripto yatırımı!

Kripto ekosisteminin yeni trendi Metaverse. Geleceğin interneti olarak adlandırılan yeni teknoloji ilgi çekmeye ve büyük yatırımlar almaya devam ediyor. Metaverse tabanlı kripto paralara bireysel ilgi artmaya devam ederken kurumsal yatırımcılarda oyuna dahil olmaya başladı.

İlgili: Metaverse nedir?

Dünyanın en büyük muhasebe şirketlerinden biri, oyun blok zinciri The Sandbox’ta (SAND) sanal gayrimenkul satın alarak metaverse alanına giriş yaptı. PricewaterhouseCoopers, 156 ülkede 295,000’den fazla çalışanı ile denetim danışmanlık ve vergi hizmetleri alanında çalışıyor. PwC Hong Kong, The Sandbox’ta halka açık sanal arazi satın alan uluslararası kabul görmüş şirket oldu.

PwC Hong Kong’un yöneticisi William Gee, yaptığı açıklamada Metaverse’in önemine vurgu yaptı ve kuruluşlara değer katacağını belirtti.

“Metaverse, kuruluşlara yenilikçi iş modelleri aracılığıyla değer yaratmaları için yeni olanaklar sunarken, müşterileri ve topluluklarıyla etkileşim kurmanın yeni yollarını sunuyor. Metaverse’i benimsemek isteyen müşterilerimize, Metaverse’in tüm zorlukları hakkında tavsiyelerde bulunmak için çalışacağız.”

SAND’ın COO’su Sebastien Borget, PwC Hong Kong ile yaptıkları anlaşmanın önemine değinerek, Sandbox’ın yeni sürükleyici deneyimleri ve markaların müşterilerle bağlantı kurma yollarını nasıl geliştirdiğini görmek için PwC Hong Kong’un yeni trendin ön saflarında yer aldığını belirtti.

İlgili: The Sandbox (SAND) nedir, geleceği nasıl?

Bilindiği gibi SAND, kullanıcıların oyun içi değiştirilemeyen tokenler (NFT’ler) olarak sahip oldukları sanal arazi parçalarını satın alabilecekleri, satabilecekleri blok zinciri tabanlı bir oyun dünyasıdır.

The Sandbox (SAND) coin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 6,35 dolardan işlem görüyor. SAND son 7 günde %30 değer kazandı. Yıl başından bu yana ise %16,733’lük devasa bir değer kazancı gördü.

SAND yıllık grafik

kripto

Kaynak

Etiketler: