Loading...
btc
BTC
0.22%
Bitcoin
64.287,37 USDT
eth
ETH
-0.5%
Ethereum
3.500,98 USDT
bch
BCH
0.07%
Bitcoin Cash
383,23 USDT
xrp
XRP
-0.39%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.37%
Litecoin
73,89 USDT
bnb
BNB
-0.33%
Binance Coin
584,20 USDT
sol
SOL
0.58%
Solana
135,38 USDT
avax
AVAX
-6.07%
Avalanche
25,81 USDT
ada
ADA
-0.39%
Cardano
0,37 USDT
dot
DOT
-0.63%
Poladot
5,58 USDT
doge
DOGE
0.12%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.59%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dev platformdan AVAX atağı!

avax
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Önde gelen kurumsal kripto sağlayıcısı kullanıcılarına AVAX alım satım hizmeti vereceğini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Dev platformdan AVAX atağı!

Kripto para piyasasının yaşadığı son düzeltmenin etkilerini üzerinden en çabuk atan kripto paralardan biri olan AVAX kurumsal, yatırımcıların daha fazla radarına gireceği bir platforma taşınıyor.

Önde gelen bir kurumsal kripto para sağlayıcısı BitGo, kurumsal müşterilerine AVAX saklama hizmeti verecek. BitGo, değeri 64 milyar doların üzerinde olan kripto varlık portföyüne sahip. BitGo CEO’su Mike Belshe, yaptığı açıklamada yatırımcılara kripto ekosistemine girmeleri için ihtiyaç duydukları güvenliği ve verimliliği sunmaya çalıştıklarını belirtti.

“BitGo olarak daha verimli bir DeFi ekosistemine yönelik güçlü talebi gördüğümüz için kurumsal müşterilerimize Avalanche’a (AVAX) erişim ve güvenli saklama hizmeti sağlamaktan heyecan duyuyoruz.”

Ava Labs Başkanı John Wu’da Yahoo Finace’a yaptığı açıklamada BitGo ile yaptıkları ortaklığın yalnızca kurumsal yatırımcılara değil bireysel yatırımcılara da güvence sağlayacağını belirtti.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

AVAX ekosistemi yüksek hızı ve verimliliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yakın zamanda Bank of America analistleri, Avalanche’ın merkezi olmayan finans (DeFi), değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve oyun için Ethereum’a uygun bir alternatif olabileceğini söyledi. AVAX’ın bu başarısı onu daha fazla kurumsal yatırımcının radarına sokacak.

Geçtiğimiz günlerde dünyanın önde gelen muhasebe, denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı hizmeti sunan uluslararası firmalarından biri olan AVAX ile ortaklık kurduğunu açıklamıştı. Aynı zamanda ödeme devi Mastercard’da aralık ayı başında Start Path Crypto programının bir parçası olarak Ava Labs ile çalışmaya başlayacağını duyurdu.

Tüm bu gelişmelerin ortasında AVAX, son 7 günde %35 değer kazanarak son piyasa düzeltmesinin etkilerini üzerinden atmayı başardı. 21 Kasım 2021’de 146 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyelerini gören kripto para son gelişmelerle yeni rekorlar kırmaya hazırlanıyor. AVAX, 2021 yılının başından bu yana %3,088’lik rekor bir değer artışı gördü ve ekosistemin en değerli ilk 10 varlığı arasına girmeyi başardı.

AVAX 7 günlük fiyat grafiği

AVAX Dev platformdan AVAX atağı!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.