Dev kripto para borsasından heyecan veren bir adım!

kripto para borsası
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Uniswap çok önemli bir adım atıyor. Kripto para borsasının yeni projesine ilişkin detaylar haberimizde.

Dev kripto para borsasından heyecan veren bir adım!

Merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Uniswap (UNI), kullanıcıların artık web uygulamasında kredi veya banka kartları ve banka havaleleri yoluyla kripto para birimleri satın alabileceklerini duyurdu.

Merkezi borsaların tarışıldığı dönemde Uniswap’tan önemli bir adım geldi. Merkezi olmayan kripto para borsası (DEX), kripto için ödeme altyapısı oluşturan bir fintech şirketi olan MoonPay ile ortaklaşa adım atacak.

“Artık Uniswap Web Uygulaması ile doğrudan DeFi’ye gidebilir ve ilk ortağımız MoonPay ile 160’tan fazla ülkede herhangi bir kart veya banka havalesi kullanarak web uygulamamızda kripto satın alabilirsiniz.”

Ödeme seçeneklerinin kullanılabilirliği bölgeye göre değişim gösterecek. Örneğin, banka havaleleri yalnızca ABD, Brezilya, Avrupa Ödeme Alanları (SEPA) ve Birleşik Krallık’taki kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

İlgili: Uniswap (UNI) fiyat tahmini

Merkezi borsalar, eski kripto devi FTX’in müşteri fonlarını kötüye kullandığı iddialarının ardından yeniden tartışmaya açıldı ve bir inceleme süreci başlatıldı.

Uniswap, merkezsiz yapısının kriptoya yatırım yaparken kendi kendini saklamanın en güvenli seçenek olduğunu belirtiyor. Bu nedenle müşterilerinin gizlilik beklentisi için özel olarak çalışıyor.


“DeFi’nin benimsenmesinin önündeki en büyük engel, risklere rağmen kullanıcıları rahatlık için varlıklarını CEX’lerde depolamaya zorlayan alışma deneyimi olmuştur. Tüm kullanıcılarımızın ve gelecek kullanıcılarımızın, merkezi aracılara bağımlı olmadan kripto satın almanın güvenli ve emniyetli bir yoluna sahip olmasını sağlamak istedik. Artık cüzdanınızı Uniswap Web Uygulamasına bağladığınızda, itibari para kullanarak kripto satın alabileceksiniz. Bu, DeFi ve kişisel gözetimi tüm kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirmeye yönelik önemli bir adım.”

Uniswap borsasının borse tokeni UNI, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 5,34 dolardan işlem görüyor. UNI’nın piyasa değeri 4,066 milyar dolar.

Uniswap (UNI) fiyat hareketleri (Tüm zamanlar)

kripto para borsası

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dev kripto para borsasından heyecan veren bir adım!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.