Loading...
btc
BTC
-0.23%
Bitcoin
64.727,30 USDT
eth
ETH
0.2%
Ethereum
3.519,97 USDT
bch
BCH
0.29%
Bitcoin Cash
390,95 USDT
xrp
XRP
0.22%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.68%
Litecoin
74,19 USDT
bnb
BNB
-0.06%
Binance Coin
587,29 USDT
sol
SOL
-0.29%
Solana
133,17 USDT
avax
AVAX
1.14%
Avalanche
27,90 USDT
ada
ADA
1.46%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
1.2%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
-0.3%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0%
Shiba Inu
0,00 USDT

Dev kripto borsasından önemli adım!

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan OKX borsası Dubai’de faaliyet göstermek için lisans aldı. Detaylar haberimizde.

Dev kripto borsasından önemli adım!

Kripto para piyasasında yaşanan daralma özellikle kripto para borsalarındaki işten çıkarmalara neden oluyor. Ancak bir taraftan da ekosistemin önde gelen şirketleri büyüme çalışmalarına devam ediyor. Kripto para borsası OKX, Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu (Vara) tarafından verilen geçici lisansı aldı ve Dubai’de bir merkez kuracak.

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınıp satılır?

Şirket perşembe günü yaptığı açıklamada, kripto para borsası OKX’e Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu (Vara) tarafından geçici bir sanal varlık lisansı verildiğini söyledi.

Kripto para borsası, genişleyen dijital varlık ekosistemini geliştirmeye katkıda bulunmak amacıyla Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde bölgesel bir merkez kurmayı planlıyor.

Lisans, OKX’in aralarında Emirates’in de olduğu nitelikli yatırımcılara belirli hizmetler sağlamasına izin verecek. OKX, yaptığı açıklamada Dubai’yi bir merkez haline getirmek için her türlü iş birliğine hazır olduklarını belirtti.

“Dubai’yi bir endüstri merkezi olarak tanıtmak için araştırmayı ve bilgi paylaşımını kolaylaştırırken düzenleyici ve yasama diyaloğunu ilerletmek için yapıcı diyaloga gireceğiz. Eğitim ve kullanıcıların varlıklarını korumak bizim için en büyük öncelik olmaya devam ediyor ve bu en son lisansın sektörü daha güvenli ve daha kullanıcı dostu bir ortama taşımamıza yardımcı olacağını düşünüyoruz.”

Hükümet tarafından elde edilen rakamlara göre dijital ekonomi, BAE’nin 100 milyar Dh’ye (27,22 milyar dolar) eşdeğer olan gayri safi yurtiçi hasılasına yaklaşık yüzde 4,3 katkıda bulunuyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Kripto para piyasasının toplam değeri geçtiğimiz yıl kasım ayında 3 trilyon dolara kadar yükseldi. Bu değer yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 926 milyar dolar.

Kripto para piyasasının toplam değerindeki değişim (Yıllık)

Dev kripto borsasından önemli adım!

 

Canlı Bitcoin fiyatı

Canlı Ethereum fiyatı

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.