DeFi kripto para projesinde %200 parabolik ralli ve önemli sebebi

Bitcoin bu seviyeyi geçerse
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezsiz finans (DeFi) projesinin kripto parası dikkat çeken oranda bir yükseliş kaydediyor. Bu yükselişin sebebi ise projenin yaptığı kritik bir duyuru. Olayın ayrıntılarına bakalım.


DeFi kripto para projesinde %200 parabolik ralli ve önemli sebebi

Yeni yapılan duyuruya göre, DeFi projesi Radix (XRD), 31 Temmuz civarında Olympia’dan Babylon’a geçiş güncellemesi yapmayı planlıyor. Radix, yaptığı açıklamada şöyle diyor:

“Babylon güncelleme tarihi doğrulandı: 31 Temmuz 2023. Olympia’dan Babylon’a yapılacak güncelleme, küresel Web3 ve DeFi’nin nihayet “teknik demo” aşamasından çıkmasının yolunu açacak. Böylece ana akım yetenekli bir kullanıcı ve geliştirici deneyimi sağlamış olacak”

Duyurunun yapıldığı 11 Nisan tarihimde Radix fiyatı 0,05 dolardan işlem görüyordu. Ancak şimdi bu hafta yüzde 0,149 dolara kadar yükseldiğini görüyoruz. Yüzde 200’lük bir yükseliş.

İlgili – Şanslı trader, yeni bir meme coinden %454.083’lük dev bir kazanç sağladı

Radix, şu an 0,121 dolara kadar geriledi. Böylece son 24 saatte yüzde 18,6’lık bir düzeltme yaptı.

defi nedir

XRD, merkezsiz halka açık Radix ağının yerel kripto parası. Bu proje, DeFi lideri Ethereum’a (ETH) rakip olmayı hedefliyor.


Proje, Babylon güncellemesinin ekosistemi geliştiriciler için daha çekici hale getireceğini söylüyor. Böylece daha iyi bir kullanıcı ve geliştirici deneyimi ile DeFi alanında hizmet vereceklerini bildiriyor.

İlgili – Ünlü analistten “tam teşekküllü altcoin sezonu” açıklaması

Kripto para piyasasından güncelleme açıklamalarının fiyat üzerinde benzer etkilere sahip olduğu bilinen bir durum. Radix’in yaptığı açıklama da XRD tokenin parabolik ralli yapmasına yol açtı. Bu da proje ile ilgili olan yüksek beklentileri gösteriyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
DeFi kripto para projesinde %200 parabolik ralli ve önemli sebebi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.