1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. David Beckham’dan dikkat çeken kripto adımı!

David Beckham’dan dikkat çeken kripto adımı!

David Beckham’dan dikkat çeken kripto adımı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın önde gelen sporcularından bir olan David Beckham Metvaerse’e giriş yaptı. Detaylar haberimizde.

David Beckham’dan dikkat çeken kripto adımı!

Geçtiğimiz yıl dünyayı kasıp kavuran NFT çılgınlığı bu yıl yerini Metaverse’e bıraktı. Geleceğin interneti olan Metaverse, birçok şirketin ve ünlü simanın gündeminde. Geleceği yakalamak isteyen herkes Meta’nın büyüleyici dünyasına dalıyor.

Apple, Samsung ve Microsoft gibi devler, Facebook’un ardından Meta evrenine açılan büyükler arasında. Metaverse çılgınlığı devam ederken kripto piyasasında da Metaverse tabanlı kripto paralar çoğalıyor. Bu sanal gerçeklik bir ödeme yöntemi olarak kripto paraları daha hızlı hayatımızın içerisine sokacak.

metaverse

Son olarak dünyanın en önemli ve tanınmış sporcularından biri olan David Beckham’dan Metaverse hamlesi geldi. Futbolun ikonik ismi, DigitalBits blok zincirinin küresel marka elçisi oldu. Beckham, DigitalBits blok zincirinin dönüştürücü gücünü dünya çapında tüketicilere, markalara ve diğer kuruluşlara iletmesine yardımcı olacak.

İlgili: Metaverse nedir, geleceği nasıl?

DigitalBits, markalar için tasarlanmış bir  Blockchain olduğundan bu anlaşma çok önemi bir yer tutuyor, Beckham, Adidas, Maserati, Tudor, Sands, Diageo ve EA gibi dünyanın önde gelen markaları ile çalışıyor. Ünlü sporcunun, bu markalar ile DigitalBits arasında bir köprü görevi görmesi bekleniyor.

David Beckham’ın sosyal paylaşım platformu İnstagram da 79 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Diğer platformlar ile 138 milyondan fazla kişiye kolayca ulaşabilen sporcu büyük bir pazarlama gücüne sahip.

Beckham, anlaşma çerçevesinde DigitalBits blok zincirinde basılan bir dizi NFT ve diğer Blockchain tabanlı dijital varlıkları piyasaya sürecek. Konu ile ilgili açıklamalar yapan  Backham, projeden heyecan duyduğunu dile getirdi.

nft

 

İlgili: NFT nedir?

“Her zaman dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımla bağlantı kurmanın yeni yollarını bulmak için hevesliydi. Al ve DigitalBits ekibiyle konuştuğum anda bunun hayranlarım için yeni deneyimler yaratmak için büyük bir fırsat düşündüm. Bunun için en iyi ekiplerle çalışmaktan gurur duyuyorum ve gelecekte oluşturacağım NFT koleksiyonlarım ve daha fazla yenilik üzerinde çalışacağım için şimdiden çok heyecanlıyım.”

DigitalBits, güvenlik, hız ve maliyet tasarrufuna öncelik veren bir blok zinciri protokolü olarak biliniyor. Sanatçılar, spor organizasyonları ve markalar içi NFT’ler oluşturuyor. NFT ve Metvaverse’ün büyüyen gücü söktörü her geçen gün daha önemli bir hale getiriyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.