Loading...
btc
BTC
-1.66%
Bitcoin
63.796,70 USDT
eth
ETH
-0.35%
Ethereum
3.500,56 USDT
bch
BCH
-1.72%
Bitcoin Cash
383,12 USDT
xrp
XRP
-1%
Ripple
0,48 USDT
ltc
LTC
-1.85%
Litecoin
73,31 USDT
bnb
BNB
-0.67%
Binance Coin
583,71 USDT
sol
SOL
-2.11%
Solana
130,74 USDT
avax
AVAX
-0.88%
Avalanche
27,34 USDT
ada
ADA
-1.16%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.27%
Poladot
5,63 USDT
doge
DOGE
-0.91%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-2.21%
Shiba Inu
0,00 USDT

 Cryptonex Coin (CNX) Nedir? Yatırım Yapılabilir mi?

cryptonex coin nedir sorusunun cevabı
cryptonex coin nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bu yazımızda size Cryptonex coin (CNX) nedir, geleceği var mı yatırım yapılır mı gibi sorusunun cevabını vermeye çalışacağız.  


Cryptonex Coin (CNX) Nedir? Coin Hakkında Bilmediklerimiz

Cryptonex coin (CNX) nedir? Sorusunu cevaplamaya çalışalım, Cryptonex 2015 yılında kurulmuş, C++ kodlu netwrok ağı olan bir ödeme platformu. İşlemlerin güvenle yapılabilmesi için kullanıcılarına merkeziyetsiz ve güvenlikli bir sistem sunuyor. Ağın temelinde scrypt algoritması var. Bu algoritma, parasal işlemlerin, banka kartı, kredi kartı ve mobil uygulamalarının hızlı ve güvenli gerçekleşmesini sağlıyor.

Token Aralık 2017 başlarında binlerce insanın Ether cüzdanlarına ücretsiz yüklenerek, çok büyük bir ilgi toplamıştı. 1,000 kadar CNX tokeni, MyEtherWallet uygulamasındaki çeşitli cüzdanlara dağıtılmıştı. Etherdelta borsası daha sonra bunun teknik bir sorun olduğunu duyurmuştu. Hatta bu nedenle bazı kesimler CNX’i sahte olarak lanse etmişlerdi. Ancak coin o zamandan bu yana fiyatını en yüksek 10 dolar olarak gördü. Şu sıralarda ise daha düşük bir fiyattan işlem görüyor.

Nedir Bu Cryptonex Coin (CNX)?

Cryptonex global blockchain ağı. Her hangi bir kripto para ve token için, her türden fiyat/kripto para paritesine imkan sağlıyor, aynı zamanda merkeziyetsiz ve güvenli bir ortamda ve anında transfer yapabiliyorsunuz. Kendisine ait bir blockchaini var. Böylelikle, belli başlı coinlerin blockchainleriyle oluşan bağlantı vasıtasıyla, banka kartı ve kredi kartı kullanarak, etkili ve kolay harcamaya imkan tanıyor. İşbaşındaki ekip, temassız ödemeler için mobil uygulamaları başlatmak amacıyla çalışmalar yapıyor. CNX token, Ekim 2017’de başlamasından bu yana, son 6 ayda büyük gelişme kaydetti. Market cap  ise 300.000.000 dolar.

Nasıl Çalışır?

Cryptonex bir açık kaynak platformu. Amacı blockchain hizmetlerini, madencilik havuzlarını, borsaları, kripto paraları, bankaları ve mobil uygulamaları, bir eko sistemde temassız uygulamalarla birleştirmek. Sistem kullanıcıların fiat ya da kripto para işlemleri için cüzdanlarına giriş yapmalarına imkan sağlıyor. Cüzdan gerçek zaman borsa fiyat verilerine göre fiat ve kripto paralar arasında değişim yapabiliyor.

Önce ağ, Localbitcoin ve diğer borsalar gibi, benzer ağlardan çeşitli verileri topluyor. Veriler cüzdanda gerçek zaman dönüştürme fiyatlarını belirliyor. Bu oranları kullanarak, kullanıcı para yatırma, çekme ,ödeme ve havale işlemlerini cüzdanı vasıtasıyla yapabiliyor. CNX ağı ayrıca, finansal hareketleri  blockchainle birleştiriyor. Böylelikle işlemler için güvenli, sabit ve merkeziyetsiz bir platform oluşturuluyor. Cryptonex topluluğunun gelişmesi için bu yeni fırsatlar demek. Cryptonex coin (CNX) nedir? Bu soruya cevap vermeye çalıştık.Umarız faydalı olmuştur.

Altcoinlerle ilgili  genel bir bilgi almak için tıklayınız

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.