1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Credit Suisse’den ilginç yorum; Rus-Ukrayna savaşı sonrası paranın rengi değişebilir!!

Credit Suisse’den ilginç yorum; Rus-Ukrayna savaşı sonrası paranın rengi değişebilir!!

Credit Suisse’den ilginç yorum; Rus-Ukrayna savaşı sonrası paranın rengi değişebilir!!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bankacılık devi, Credit Suisse raporu Rusya-Ukrayna savaşı sonrası para birimleriyle ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağı düşüncesinde.

Rus-Ukrayna savaşı sonrası paranın rengi değişebilir!!

Kripto dünyasının sosyal medyada en çok takip edilen hesaplarından Bitcoin Magazine, attığı son tweette Credit Suisse’nin raporundan bahsediyor.

Twitter üzerinden 2.2 milyon takipçisine seslenen Bitcoin Magazine, Credit Suisse’in hazırladığı raporda, Rusya-Ukrayna savaşı sonrası paranın asla aynı kalamayacağını ve Bitcoin’in oluşan durumdan büyük kazanç sağlayacağını ifade ediyor.

İsviçre menşeili Credit Suisse, uluslararası bir yatırım bankası, CS, 2020 rakamlarına göre, 1,5 trilyon dolarlık varlık yönetiyor.

 

https://twitter.com/BitcoinMagazine/status/1501171219508432903

Visa ve Mastercard ücret artırıyor, Bitcoin indiriyor!

Wall Street Journal’da çıkan bir habere göre, dünya ödeme devleri, Visa ve Mastercard, büyük işletme sahipleri için kredi kartı ücretlerini artırma kararı aldı.

Bitcoin liderliğindeki kripto para dünyasının iki önemli hedefinin olduğu açık. Birisi, kripto paraların ödeme aracı olarak kullanılması, ikinci ise Bitcoin’in dijital altın olarak bir değer deposu görevi görmesi.

Son savaşta Bitcoin’in, Altın ve ABD doları gibi insanların acil durumlarda satın aldığı bir değer deposu yerine, riskli bularak satışa çıkardığı, bir varlık muamelesi gördüğü açık.

Buna karşın, tüm dünyada Rusya’ya karşı uygulanan yaptırımlar, Visa ve Mastercard’ın kapılarını Rus kullanıcılara kapatması, Bitcoin’in ödeme aracı olarak kullanımını güçlendirebileceğe benziyor.

 

https://twitter.com/BTC_Archive/status/1501176998076559362

Canlı BTC fiyatı: $ 28,019.51

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

 

Etiketler: