BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. ColossusXT, Bitcoine Rakip Olabilir Mi?
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

ColossusXT, Bitcoine Rakip Olabilir Mi?

ColossusXT, Bitcoine Rakip Olabilir Mi?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Şu anda kripto para dünyasında adil bir rekabet var. Bir çok para birimi süreçte farklı alanlarda birbiriyle mücadele içerisinde. ColossusCoinXT durumu göz önüne alındığında işlem hızı, anonimlik ve kaynak dostudur.

Piyasadaki çok sayıda kripto şu an işlem görmeye muktedir olsa da, hepsi başarılı olmayacaktır. ColossusCoinXT ekibi tarafından alınan yaklaşım, çevreye duyarlı bir kripto para birimi ve Bitcoin’e alternatif olduğu için oldukça ilgi çekicidir. Başta anonimlik üzerine daha güçlü bir odaklanmaktadır. Dahası, ağ işlemleri neredeyse anında olacak şekilde tasarlandı ve bu da Bitcoin‘den daha verimli olmasını sağlıyor. Ek olarak, daha düşük işlem ücretleri dikkate alınarak, bu altkoin kendi yolunda başarılı olabilir.

ÖZELLİKLERİ

ColossusCoinXT’nin birkaç farklı yönü vardır. Her şeyden önce, gerçek madencilikten ziyade işlem kanıtina (proof of stake) güvenir. Bu, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve geri kalanından çok daha fazla enerji verimli olduğundan, bu alt kutunun karbon ayak izini azaltır. Kullanıcılar ayrıca, her zaman keşfedilmeye değer bir seçenek olan coinlerini tutmasi karşılığında yıllık faiz kazanacaklardır.

Işlem Kanıtı,aynı zamanda masternodları da tanıtıyor. Bu masternodlar – 10 milyon COLX’e mal olan maliyetler sayesinde, kullanıcılar ağa anonimlik sağlayabilir ve bunu yapmak için ödüllendirilebilirler. Masternode ödülleri değişkendir ve Tahterevalli algoritmaya dayanır, ancak  bu tüm kullanıcılar için geçerlidir.

Bu projede kesinlikle anonimlik ve gizlilik ön planda, ColossusCoinXT tüm işlemlerin izlenemez olmasını sağlar. Anonim işlemler, gözetilmeye değer bir şey olan yerli Obfact Karıştırma Mekanizması ile tamamlanır. Ağ tarafından sağlanan anlık işlemler, her zaman sıfır doğrulama işlemlerini ve en uygun ağ verimliliğini garanti eden SwiftTX aracılığıyla gerçekleştirilir.

YOL HARITASI

Herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi, ColossusCoinXT yol haritası hala oldukça geniş. Şu anda ekip eğitici videolar üzerinde çalışıyor, pazarlama yapıyor, web sitesini güncelliyor ve Zerocoin protokolünü uyguluyor. Bu yılın ilerleyen aylarında, cüzdan içi oylama, satıcı çözümleri, iOS için bir mobil cüzdan, ortak masternode teknolojisi ve çok daha fazlasını göreceğiz. Tüm vaatlerini yerine getirebilecekleri varsayarsak, geliştiriciler için yoğun bir yıl olacak.

kaynak:themerkle

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: