1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Coinmarketcap kullanıcılarından heyecan veren Ethereum tahmini!

Coinmarketcap kullanıcılarından heyecan veren Ethereum tahmini!

Coinmarketcap kullanıcılarından heyecan veren Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum, uzun süredir 2500 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip. Coinmarketcap kullanıcıları Ethereum için yatırımcıları heyecanlandıran bir beklenti açıkladı. Detaylar haberimizde.

Coinmarketcap kullanıcılarından heyecan veren Ethereum tahmini!

Kripto para piyasasında durgunluk devam ederken Ethereum’da piyasanın genel görünümü ile paralel hareket ediyor. Bitcoin’den sonra piyasanın en değerli varlığı olan Ether, uzun süredir 2,500 dolarlık seviyelerden fiyatlanıyor.

Yatırımcılar, Ethereum için bir sonraki kırılmayı beklerken, Coinmarketcap kullanıcıları Ethereum için fiyat tahminlerini açıkladı. %78 tarihsel doğruluk oranına sahip olan kripto topluluğu, Ethereum’un Mart 2022’nin sonuna kadar ortalama 3.621 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 2,550 dolardan işlem gören Ethereum, tahmindeki fiyat seviyesine çıkarsa %40 değerlenmiş olacak.

50,000’e yakın kripto para yatırımcısının tahmine dayanan fiyat Ethereum için yedinden doğuşun başlangıcı olabilir. Ether, 16 Kasım 2021’de 4,891 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Şu anda bu seviyenin %47 altında değerlense de bugünkü fiyatı ile bile son 1 yıl içerisinde %38 değer kazandığı anlamına geliyor.

ethereum Coinmarketcap kullanıcılarından heyecan veren Ethereum tahmini!

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Geçtiğimiz yıl Ethereum 2.0’a giden yolda en önemli yükseltmesini gören altcoin, artık daha enflasyonist bir varlık haline geldi. İşlem ücretlerinin yüksekliği ve işlem hızının fazla olması ile eleştiri alsa da akıllı zincir platformu üzerine inşa edilen projeler ile hala kripto piyasasının gözdesi.

Ethereum, daha fazla rakiple mücadele ediyor. Ancak NFT başta olmak üzere hala piyasada birçok alanda lider.

Hisse kanıtına (PoS) geçiş aşamasında olan blok zincir bu geçişi tamamladığında Ethereum’un Bitcoin’i geride bırakabilecek bir yapıya ulaşacağı tahmin ediliyor.

Hafta sonunda 2,550 dolarlık destek seviyesine tutunan ETH, bu seviyeyi 2022’de 3 kez daha test etti. 2,550 dolar Ether için kuvvetli bir taban olarak görülüyor. Genel olarak, Ethereum’un son fiyat hareketi bir satın alma fırsatı sundu. Sürekli ve yenilenen satın alma baskısı, Ethereum’u 3.000 doların üzerine çıkarabilir.

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

ethereum Coinmarketcap kullanıcılarından heyecan veren Ethereum tahmini!

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: