1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase’den sürpriz listeleme duyurusuyla yükselişe geçen 2 altcoin

Coinbase’den sürpriz listeleme duyurusuyla yükselişe geçen 2 altcoin

Coinbase’den sürpriz listeleme duyurusuyla yükselişe geçen 2 altcoin
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para borsası Coinbase, sürpriz bir duyuru ile 2 altcoini listelediğini açıkladı. Bu açıklama söz konusu kripto paralarda ralliler tetikledi. Yaşanan gelişmenin ayrıntılarına bakalım.

Coinbase’den sürpriz listeleme duyurusuyla yükselişe geçen 2 altcoin

ABD’nin en büyük kripto para borsası aniden 2 altcoini listelediğini açıkladı. Bu açıklamadan sonra bu altcoinlerde yükselişler olduğunu görüyoruz.

Coinbase, yaptığı duyuruda, blockchain tabanlı tedarik zinciri projesi VeChain’i (VET) ve onunla ilişkili token olan VeThor’u (VTHO) kripto para yatırımcılarının ticaret yapabilmesi için platforma eklediğini bildirdi.

Bu açıklamadan sonra VET fiyatı bir gün önce gördüğü 0.0146 dolar dip seviyeden 0.0165 dolar zirveye kadar yükseldi. Böylece Coinbase etkisi ile yüzde 13 ralli yaptı. Şu an VET coin 0.0163 dolardan işlem görüyor.

İlgili – VeChain (VET) fiyat tahmini 2023-2025 ve gelecek beklentileri

VeThor da bir gün önce gördüğü 0.000857 dolar dipten 0.00115 dolar zirveye ralli yaptı. Bu da yüzde 34’lük bir değer artışı demek. Tokenin fiyatı bu zirveden sonra geriledi ve 0.00107 dolardan işlem görüyor.

Coinbase ise bu 2 altcoin işlemleri resmi olarak bugün başlattı.

İlgili – Vechain (VET) nedir, nasıl alınır? Geleceği var mı?

Güncel VeChain/VET coin fiyat tahmini

VeChain platformu, ürünleri izlemek ve sahteciliği önleyerek tedarik zincirlerini yönetmeye yardımcı olmak için blockchain ağını kullanıyor. Ağ, “Orijinallik Kanıtı” (PoA) fikir birliği mekanizmasını kullanarak çalışır.

VeChain’in Walmart China, BMW ve Sam’s Club gibi büyük şirketlerle ortaklıkları var.

Proje VET ve VTHO olmak üzere iki token kullanıyor. VET, kullanım tokenidir ve VTHO, ödeme ve teşvikler için kullanılan bir tokendir.

İlgili – VeThor Token nedir ve geleceği nasıl? Güncel VTHO haber ve gelişmeleri

Vechain, sosyal medya platformu X’de 584,300 takipçisine yaptığı açıklamada, Coinbase listelemesinin ağın gelişimini artıracağını söyledi.

Kaynak