Loading...
btc
BTC
0.3%
Bitcoin
70.215,22 USDT
eth
ETH
-0.64%
Ethereum
3.480,04 USDT
bch
BCH
-3.88%
Bitcoin Cash
590,27 USDT
xrp
XRP
-1.74%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-2.81%
Litecoin
96,00 USDT
bnb
BNB
1.64%
Binance Coin
614,54 USDT
sol
SOL
-2.17%
Solana
168,63 USDT
avax
AVAX
-2.98%
Avalanche
44,65 USDT
ada
ADA
-3.12%
Cardano
0,57 USDT
dot
DOT
-1.81%
Poladot
8,23 USDT
doge
DOGE
0.19%
Doge Coin
0,19 USDT
shib
SHIB
-2.07%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase’den Ethereum tabanlı 6 altcoin uyarısı!

Coinbase
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Ethereum tabanlı 6 altcoin konusunda traderleri uyardı. Borsanın yaptığı uyarının ayrıntılarına ve bahsettiği altcoinlere bakalım.


Coinbase’den Ethereum tabanlı 6 altcoin uyarısı!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, traderler için bir uyarı yayımladı. Buna göre borsa, Ethereum tabanlı 6 altcoine olan desteğini durduracak.

ABD’nin dev kripto ticareti platformu, delist etmeye hazırlandığı 6 altcoini şöyle açıkladı: Rally (RLY), DFI Money (YFII), Mirror (MIR), OMG Network (OMG), Loom Network (LOOM) ve Augur (REP).

Bu coinler, 29 Mart Çarşamba gününden itibaren borsada işlem görmeyecek.

Bu coinlere yatırım yapanlar için paralarını çekme süresi içi ise süre sınırlaması yok.

İlgili – Ünlü analist, yükseliş beklediği 3 altcoini açıkladı

coinbase ethereum koinmedya

Coinbase, bu kripto paraları delist etmesi ile ilgili özel bir sebep açıklamadı. Yine de genel olarak yaptığı, “düzenli olarak borsada işlem gören borsaları gözden geçirerek standartlarımıza uyup uymadığını kontrol ediyoruz” açıklamasını tekrar etti.

Coinbase, Mayıs 2021’de yayımladığı bir blog yayınında, bir altcoinin platformda listelenmek için gerekli olan kriterlerin ayrıntılarını açıklamıştı.

İlgili – Bitcoin için sırada ne var? Ünlü analistten önümüzdeki ayların BTC tahmini

Borsa, yeni varlıkları listelerken rutin olarak yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik incelemeleri yaptığını ve standartlarını karşılamaya devam etmelerini sağlamak için platformda mevcut olan altcoinleri düzenli olarak gözden geçirdiğini söylüyor.

Kripto para borsası özellikle birkaç hususa dikkat ettiğini bildiriyor. Bunların başında söz konusu coinin merkezileşme düzeyi değerlendiriliyor. Ayrıca gerçek kullanım alanı değerlendirilerek kodunun güvenli ve doğrulanabilir olup olmadığına bakılıyor. Buna ek olarak projenin arkasındaki ekibin yaptıklarını söyledikleri yatırımın bir varlıklı mı yoksa menkul kıymet mi olduğunu inceliyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.