1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Coinbase’den Ethereum tabanlı 6 altcoin uyarısı!

Coinbase’den Ethereum tabanlı 6 altcoin uyarısı!

Coinbase’den Ethereum tabanlı 6 altcoin uyarısı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Ethereum tabanlı 6 altcoin konusunda traderleri uyardı. Borsanın yaptığı uyarının ayrıntılarına ve bahsettiği altcoinlere bakalım.


Coinbase’den Ethereum tabanlı 6 altcoin uyarısı!

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, traderler için bir uyarı yayımladı. Buna göre borsa, Ethereum tabanlı 6 altcoine olan desteğini durduracak.

ABD’nin dev kripto ticareti platformu, delist etmeye hazırlandığı 6 altcoini şöyle açıkladı: Rally (RLY), DFI Money (YFII), Mirror (MIR), OMG Network (OMG), Loom Network (LOOM) ve Augur (REP).

Bu coinler, 29 Mart Çarşamba gününden itibaren borsada işlem görmeyecek.

Bu coinlere yatırım yapanlar için paralarını çekme süresi içi ise süre sınırlaması yok.

İlgili – Ünlü analist, yükseliş beklediği 3 altcoini açıkladı

coinbase ethereum koinmedya

Coinbase, bu kripto paraları delist etmesi ile ilgili özel bir sebep açıklamadı. Yine de genel olarak yaptığı, “düzenli olarak borsada işlem gören borsaları gözden geçirerek standartlarımıza uyup uymadığını kontrol ediyoruz” açıklamasını tekrar etti.

Coinbase, Mayıs 2021’de yayımladığı bir blog yayınında, bir altcoinin platformda listelenmek için gerekli olan kriterlerin ayrıntılarını açıklamıştı.

İlgili – Bitcoin için sırada ne var? Ünlü analistten önümüzdeki ayların BTC tahmini

Borsa, yeni varlıkları listelerken rutin olarak yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik incelemeleri yaptığını ve standartlarını karşılamaya devam etmelerini sağlamak için platformda mevcut olan altcoinleri düzenli olarak gözden geçirdiğini söylüyor.

Kripto para borsası özellikle birkaç hususa dikkat ettiğini bildiriyor. Bunların başında söz konusu coinin merkezileşme düzeyi değerlendiriliyor. Ayrıca gerçek kullanım alanı değerlendirilerek kodunun güvenli ve doğrulanabilir olup olmadığına bakılıyor. Buna ek olarak projenin arkasındaki ekibin yaptıklarını söyledikleri yatırımın bir varlıklı mı yoksa menkul kıymet mi olduğunu inceliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.