Bitcoin için sırada ne var? Ünlü analistten önümüzdeki ayların BTC tahmini

Tüm Bitcoin ayı sezonlarını doğru bilen analistten yeni tahmin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının inanılmaz rallisine devam edebileceğini düşünüyor. Ancak öncesinde kısa bir konsolidasyon olması gerektiğini vurguluyor. Analistin açıklamaları ve BTC değerlendirmesine bakalım.


Bitcoin için sırada ne var? Ünlü analistten önümüzdeki ayların BTC tahmini

Kripto para piyasasında Credible adıyla bilinen ünlü analist, Twitter’de 338.200 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin fiyatını önümüzdeki aylarda ne beklediğini söylüyor. Analiste göre, Bitcoin fiyatı kısa süreliğine 25.600 dolar civarındaki direnci kıracak. Ancak ardından geri gelerek burayı kritik destek olarak test edecek.

Analiste göre, söz konusu gerileme ardından gelecek büyük bir ralli için temel oluşturacak. Bahsettiği ralli ile Bitcoin fiyatının 40.000 dolar civarındaki dirence doğru ilerleyeceğini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“25.600 dolar civarında zirveyi geçme potansiyeli var. Ancak ardından geri gelecek. Bu gerileme sırasında özellikle 22.000 dolardaki destek bölgesi çok önemli. Yani bahsettiğim zirveyi geçtikten sonra geri dönerek burada bir süre daha konsolide olabilir. Burada bir süre zorlanabilir. Ancak ardından kademeli yükseliş gelecek. Sonrasında ise çok hızlı bir yükseliş.”

İlgili – Milyarder Tim Draper, Bitcoin için 250.000 dolar dedi ve tarihini açıkladı

Bitcoin için sırada ne var? Ünlü analistten önümüzdeki ayların BTC tahmini

Kaynak: Credible/Twitter

Bitcoin’in mevcut gücünü göz önüne alan analist Credible, gerileme sırasında 18.000 dolar alanını görme ihtimalinin çok düşük olduğunu söylüyor.

“18.000 doları test etme ihtimali çok düşük olsa da burayı yeniden test etmesi tamamen sıfır değil. Ancak bence Bitcoin’in mevcut gücü ve yükselme azmi göz önüne alındığında diğer senaryolar daha ağır basıyor.”

Eğer Bitcoin fiyatı boğa kalmaya devam ederse, BTC fiyatının bir süre 25.000 doların üzerinde konsolide olduktan sonra 40.000 dolara doğru hızlı bir yükseliş yapabileceğini düşünüyor.

İlgili – Bitcoin fiyatında yükseliş sonrası oluşan 2 kritik direnç: Güncel BTC teknik analizi

Bitcoin fiyatı şu an 24.300 dolar civarında işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bitcoin için sırada ne var? Ünlü analistten önümüzdeki ayların BTC tahmini
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.