1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase (COIN) hisseleri riske değer mi?

Coinbase (COIN) hisseleri riske değer mi?

Coinbase (COIN) hisseleri riske değer mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Merkezi ABD’de bulunan Coinbase Global (COIN) hisselerinin son durumu.

Coinbase (COIN) hisseleri riske değer mi?

Coinbase günümüzün finans dünyasında önemli bir aktör konumunda. Coinbase kripto para piyasasının ABD’de popüler olmasına önemli katkılarda bulunurken, kripto paraların ve Bitcoin geniş kitlelere yayılmasına yardımcı oldu.

Coinbase’in mobil uygulaması oldukça basit görünümü ile uzmanlardan negatif izlenim alsa da kolay kullanımı ile orta sınıf Amerikan yatırımcısına cazip geliyor. ABD’li küçük yatırımcılar Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para yatırımcıları için bu basit mobil uygulamayı tercih ediyor.

Platform ayrıca, altcoin denilen daha küçük coinlerin alım-satımını da mümkün kılıyor. Bu şekilde ABD’li kripto para meraklıları Coinbase tercih ediyor.

Öte yandan hisse senedi COIN, son dönemde oldukça volatiliteli durumda ve 2022 başından veri bir düşüş trendinde. Elbette bunda pek çok farklı unsurun etkisi söz konusu. COIN bir yandan teknoloji hisselerinin düşüş trendini takip ederken bir yandan da kripto para piyasasındaki çöküşten etkileniyor.

Coinbase (COIN) hisseleri riske değer mi?

Coinbase, 2022 yılında düşüş içerisinde. Borsasının kullanıcı sayısı 11.4 milyondan 9.2 milyonda gerilemiş durumda. Ayrıca, bir önceki çeyrekte 547 milyar dolar olan işlem hacmi de 309 milyar dolara düştü. Coinbase’in gelirleri de, yine bir önceki çeyreğe göre, 1,32 milyar dolar azalarak, 1,17 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Coinbase (COIN) hisseleri riske değer mi?
COIN/USD Kaynak: Tipranks.com

COIN fiyatı, Kasım 2021’de ulaştığı 380 dolar bölgesinden 177.39 dolara kadar gerilemiş durumda.

Bu noktada COIN fiyatının yakın dönemde düzelmesi için kripto para alanının tekrar boğa sezonuna girmesi gerek gibi görünüyor. Eğer uzun vadeli kripto para ve blockchain yatırımcısı iseniz düşünebilirsiniz.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,415.61

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

İlgili: Bitcoin güncel fiyat tahmini, BTC geleceği yorum ve analiz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: