Loading...
btc
BTC
0.33%
Bitcoin
64.005,47 USDT
eth
ETH
0.35%
Ethereum
3.094,98 USDT
bch
BCH
-0.58%
Bitcoin Cash
484,00 USDT
xrp
XRP
0.22%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-0.3%
Litecoin
79,71 USDT
bnb
BNB
0.82%
Binance Coin
542,02 USDT
sol
SOL
0.78%
Solana
137,29 USDT
avax
AVAX
0.13%
Avalanche
34,81 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.06%
Poladot
6,70 USDT
doge
DOGE
0.63%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Coinbase CEO’sundan kritik kripto para açıklaması!

Coinbase nft
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para düzenlemeleri hakkında konuşan dev kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrog, kritik açıklamalar yaptı. Detaylar haberimizde.

Coinbase CEO’sundan kritik kripto para açıklaması!

Kripto paraların en önemli tartışma konularından biri de regülasyonlar. Dönem dönem soğuyan dönem dönem ise alev alan bir tartışma başlı. Ülkelerin büyük bölümünde kripto para regülasyonları ile ilgili çalışmaların yapılıyor. Ancak düzenlemeleri hayata geçiren ülke sayısı neredeyse bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az.

İlgili: Kripto para nedir, nasıl alınıp satılır?

Düzenlemeler ile ilgili her kesimden açıklamalar geliyor. Özellikle finans dünyasının merkezi konumundaki Amerika’da regülasyonlar daha fazla takip ediliyor. Coinbase CEO’su Brian Armstrong, son yaptığı açıklamada kripto para düzenlemelerinin ABD için önemline değindi ve dikkat çeken açıklamalar yaptı.

İlgili: Kripto para regülasyonları nedir?

Brian Armstrong, kripto düzenlemesinin ABD için bir ulusal güvenlik meselesi olduğunu düşünüyor. Armstrong, ABD’nin yerel inovasyonu teşvik eden kripto düzenlemelerini geçirmesinin kritik olduğunu da belirtti.

coinbase

 

“ABD, şu anda büyük ölçüde açık denizde üretilen yarı iletkenleri ve 5G’yi kaçırdı. Kripto para biriminin de offshore olmasını göze alamaz. Bu her ülke için bu şekilde aslında. Zorlayıcı düzenlemelerin caydırıcı etkisi oldukça fazla. Zaten çok sayıda kripto yeteneği, varlık ihraççısı ve yeni başlayanların denizden çıktığını gördük. Coinbase küresel bir şirket, ancak biz burada, ABD’de bulunuyoruz ve kriptonun burada herkes için başarılı olmasını sağlamak için savaşacağız. Amerika ve özgür dünya için çok önemli.”

Coinbase, son zamanlarda, Amerikan politikacılarının kripto ile ilgili konularda nasıl durduğunu kullanıcılarına aktarmaya çalışıyor. Dijital varlık borsası kısa süre önce uygulamasına, müşterilerin yaptıkları kamuoyu açıklamalarına dayanarak hangi ulusal milletvekillerinin kripto dostu olduğunu görmelerini sağlayan bir kripto eğitimi girişimini entegre etti. Armstrong, Coinbase’in seçim sürecinde aktif bir rol almayı planladığını söyledi. 

“Zamanla, kripto yanlısı adayların kripto topluluğundan kripto para olarak bağış  talep etmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Ayrıca, küresel seçimlerde daha fazla coğrafi kapsama alanı elde etmeye çalışacağız.”

Bu açıklama borsanın kripto yanlısı adayların seçimi kazanmaları için işlerini kolaylaştırmaya çalışacağını gösteriyor. Bu ABD’nin kripto düzenlemeleri için atacağı adımları etkileyecek bir tercih olacak.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.