fbpx
  1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Coin tavsiyesi istemek doğru mudur?

Coin tavsiyesi istemek doğru mudur?

Coin tavsiyesi istemek doğru mudur?
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coin yatırım tavsiyesi, özellikle sosyal medyada daha çok karşılaştığımız bir konu. Doğal ve insani bir özelliktir zengin olma isteği. Kripto para dünyasında ise kolay para kazanma duygusu çok daha belirgindir. Hangi coin yatırımı en çok kazandırı, en iyi coin yatırım tavsiyesi veren kimdir- hangisi 100x-1000x kazandırır. Daima bu Coinler aranacak ve bir elmas muamelesi görecektir. Haksız da değiller, çünkü, servet kazandıran Altcoinlerin 10’larcası defalarca piyasaya girdi.


 

Hangi coine yatırım yapmalıyım- Coin yatırım tavsiyesi lütfen!!!

coin yatırım tavsiyesi Coin tavsiyesi istemek doğru mudur?

Okuyun, araştırın diyeceğim ama kaç kişi gerçekten bir araştırma yapar veya yapabilir?  Token ve Coin‘i birbirinden ayıramayan bir kripto para topluluğumuz var. Kripto para endüstrisi bir bebek olsa da, Ülkemizde, kripto para enformasyonu hala portakalda ki  C vitamin gibi. O parlak zihinlerimizi kullanmıyoruz, en büyük sorun ise nasıl başlayacağımızı bilmiyoruz.

 

Coin yatırım tavsiyesi alma- araştırmaya başla

coin yatırım tavsiyesi Coin tavsiyesi istemek doğru mudur?

Peki o Coini veya Coinleri keşfetmek o kadar kolay mı?…. Değil elbette, Şayet Allahın sizin için özel bir tasarrufu varsa, o başka mesele. Lütfen önce sektörel bir sözlükle başlayın, OKUDUNUĞUNUZU ANLAMAK zorundasınız. Unutmayın yeni bir endüstri ile karşı karşıyayız, bu endüstrinin kendine has ”terimleri ” var.  Sektörü tanımak için yazılımcı olmanıza gerek yok, ancak yazılımcı olsaydınız bile işiniz o kadar da kolay olmayacaktı. Yazılım sektöründen gelmeniz ancak okuduğunuzu anlamanızda size biraz daha avantaj sağlar. Bu arada ülkemizde Blockchain ile ilgilenmeyen bir yazılımcı ile sizler arasında çok ciddi bir fark yok. O da kripto para ile ilgili yazılanları pek anlamaz. Özetle, yeni bir endüstri ve yeni kavramlardan bahsediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRGüncel krip topara terim rehberi: Krip topara terimleri ve anlamları

Yukarıda yazdığımız kriteri 1. sıraya koyarsak, ikinci temel kriteri bilmemiz gerekir. Bitcoin nedir? hangi hangi temel sorunu çözme iddasıyla geldi.  Zamanlaması doğru muydu? Bitcoin’nin destansı hikayesini bilmiyorsanız, kusura bakmayın sadece bir köpek balığısınız demektir. Köpek balığı avlarının çoğunu öldürür ve öldürdüğü avlardan, kimi zaman sadece bir parça alır. Bitcoin’i anlarsanız, coin yatırım tafsiyesi beklemezsiniz.

O zaman 2 kriterde ortaya çıktı. Hangi Coine yatırım yapmalıyım sorusunu dışarda aramayın. Hele ”sosyal medyanın parlak fenomenlerinden” hiç aramayın. 2. temel kriter ise yatırım yapacağınız Coin:  Hangi sorunu çözüyor? Gerçek bir sorun mu? sorularını net bir şekilde cevaplaması gerekiyor. Bitcoinin iddası ortada; Parayı ülkelerin hegemonyasından kurtarmak, paranın gerçek değeri üzerinde etkili olan ekonomik, finans ve para politikalarından arındırmaktı. Ve zamanlama harikaydı, 2008 Mortgage Krizi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İyi bir coin araştırması nasıl yapılır ÖRNEĞİ: 

Projenin çekirdek ekibi, geliştirici takım, arkasındaki finanasal güç ise 3. sırada yer alıyor. Projenin başındaki yönetim, geliştirici ekibi çok iyi araştırmak zo-run-da-sı-nız. Güçlü referanslar, projenin geleceği adına en çok güveneceğiniz kriter olacaktır. Referansları güçlü olan bir geliştirici ekip, daha önce başarılı olan bir takım, nasıl başarılı olunacağı konusunda gerekli tecrübeyi deneyimlemiştir demektir.

Coin yatırımı için sırada ne var ?

Tabi ki projenin kullandığı teknoloji. Bir çok proje öncelikle Ethereum platformunu bir kuluçka evresi olarak değerlendiriyor. Bunda sorun yok. Ancak projenin benimsenmesi ve bu test sürecinin başarıyla tamamlanması ile proje sahipleri daha güçlü yatırımlar yaptığı gibi, gerçek dış yatırımların da gelmesini tetikliyor. Bir kitleye ulaşan projeler, doğru bir hamle ile platform değişikliğine gidiyor ve kendi MainNet ağına geçmeyi tercih ediyor. MainNet değişikliği, projeye esneklik, daha geniş pazarlara hitap etme, takımın kendine güveni, yatırımcıların güveni gibi başlıklarda avantaj sağlar

Hayırdır!!!  1000X Kazandıracak coin ismi mi bekliyordun?

Unutmayın!! 1000X kazandırcak bir Coin ismini, kimse bedava vermez. Derin dalışlar sonucunda bulunan ”Beyaz İnciyi” emeksiz alacağını mı bekliyorsun.

Dalgıç kıyafetlerini hazırla, derine dalmalısın, çoğu zaman en değerlisi, en derinde olur.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Total
0