1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Chiliz ve Ethereum Classic’de son durum!

Chiliz ve Ethereum Classic’de son durum!

Chiliz ve Ethereum Classic’de son durum!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Spor dünyasını kripto para ve blockchain teknolojisi ile tanıştıran Chiliz ile Ethereum Classic’deki son fiyat hareketlerine ve gelişmelere göz atacağız.  


Chiliz ve Ethereum Classic’de son durum!

Chiliz, Socios ortaklığı sayesinde spor dünyasını kripto para ve blockchain teknolojisi ile tanıştırıyor. Futbol, Basketbol ve Beysbol dünyasından ünlü takımlar ve oyuncular kendi taraftar tokenlarını Chiliz yardımı ile çıkarıyor ve taraftarlarla buluşturuyor. Ülkemizden de güzide takımlar kendi taraftar tokenlarını Chiliz desteği ile çıkardılar. Bu takımlar; Galatasaray, Trabzon Spor, Göztepe ve Alanya Spor. Dünya futbol liglerinin önemli takımlarından Barcelona, Juventus, Paris Saint Germain, Atletico Madrid ve daha birçok rüya takım da kendi taraftar tokenlarını Chiliz Borsası üzerinden piyasaya sürdüler.

Taraftar tokenlar ilk olarak Chiliz borsası üzerinden piyasaya sürülüyor. Yatırımcılar, Chiliz Borsasındaki taraftar tokenlarını Chiliz borsasının token’ı olan Chiliz Token (CHZ) ile satın alabiliyorlar. Bu nedenle sürekli CHZ token talebi oluşuyor. Doğal olarak şöyle bir bağlantı kurabiliriz: Taraftar tokenlarına yönelik talep arttıkça CHZ Token talebi de artacaktır.

Lütfen Bkz: Haziran ayında gözünüz bu 4 altcoin’de olsun!

13 Mart’ta CHZ, 89 cent’i görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Piyasalarda yaşanan krizden CHZ de payına düşeni aldı ve 20 cent bandına kadar geriledi. Chiliz yazının kaleme alındığı saatte 28-29 cent bandında işlem görüyor.

FXStreet’ten Akash Girimath’e göre CHZ, ciddi bir çıkış yakalayarak 40 cent ve üstünü kolayca görebilir.

chiliz ve ethereum classic Chiliz ve Ethereum Classic’de son durum!Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic ağı ise Ethereum’a alternatif sunuyor. Ethereum ağı yoğunlaştıkça ve işletim ücretleri arttıkça Ethereum Classic’e yönelik bir fon akışı gerçekleşiyor.

6 Mayıs’ta Ethereum Classic, 176 dolar ile tüm zamanların rekoruna imza attı. Yazının kaleme alındığı saatte ise 70 dolarlık direnci aşmak için mücadele veriyor.

Aşağıdaki grafikte saatlik Ethereum Classic fiyatlarını görüyoruz. Bollinger Bandları daralmış durumda. Aşağı veya yukarı yönlü ciddi bir dalgalanma yaşanabilir. Bu dalgalanma Girimath’e göre yukarı yönde olabilir. Ethereum Classic 95 doları hedefliyor.

chiliz ve ethereum classic Chiliz ve Ethereum Classic’de son durum!Kaynak