BTC : 82929 ₺ ETH : 2819 ₺ XRP : 1.87 ₺ LTC : 355.8 ₺ USDT : 7.632 ₺ XLM : 0.5872 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. ChainLink’siz DeFi olur mu?

ChainLink’siz DeFi olur mu?

ChainLink’siz DeFi olur mu?
0

ChainLink’siz DeFi olur mu? Weiss Ratings ekibi bu soruya cevap vermeye çalışıyor. Öyle görünüyor ki Chainlink DeFi devriminin bir parçası. Weiss de Chainlink olmadan bir DeFi’nin de olmayacağı sonucuna veriyor. Neden böyle düşündüklerine bakalım.


ChainLink’siz DeFi olur mu?

Weiss Ratings ekibi son tweetinde, Chainnlink ile ilgili bir değerlendirmede bulunuyor. Buna göre, ChainLink (LINK), DeFi devriminin dahili bir parçası olmaya devam edecek. Aynı ekip aynı zamanda DeFi’nin patlama yaparcasına büyümesinin de kripto devriminin devam eden ayaklarından biri olduğunu belirtiyor. Bunu şöyle açıklıyorlar:

“Merkezsiz finans (DeFi) olmadan bir kripto devrimini de olmaz. Ayrıca öyle görünüyor ki Chainlik olmadan da DeFi olmaz. Bu kendisini her gün daha fazla gösteriyor.”

İlgili – Chainlink neden sürekli yükseliyor?

koinmedya_brave

ChainLink’in fiyat oracle ağları DeFi protokollerinin çoğuna gerekli verileri sağlıyor. Bunlar arasında Aave (LEND), Synthetix Network (SNX), Kyber Network (KNC), Loopring (LRC), Ampleforth (AMPL) ve Bancor (BNT) gibi DeFi protokolleri var.

Buna ilave olarak Binance ve Bitrue gibi kripto borsaları da çeşitli finansal ürünlerinde daha doğru fiyat akışları sağlamak için Chainlink oracle ağlarını kendi sistemlerine entegre ettiler. Ayrıca Chainlink şu an Coinmarketcap sıralamasında bir numaralı DeFi projesi olarak yer alıyor.

Yine birkaç gün önce Weiss Ratings ekibi, LINK’in kripto piyasalarındaki meteoritik yükselişiyle ilgili endişelerini dile getirmişti. LINK’in Bitcoin Cash’e çok fazla yaklaştığını açıklamış ve LINK’in zirve değerinin yakın olduğunu tahmin etmişlerdi.

ChainLink'siz DeFi olur mu? Weiss Ratings ekibi bu soruya cevap vermeye çalışıyor. Öyle görünüyor ki Chainlink DeFi devrimini bir parçası.

Birkaç gün önce Chainlink kripto piyasasında toplam değerine göre beşinci sıraya yükselmişti. Öyle görünüyor ki şu an Bitcoin Cash beşincilik koltuğunu geri almayı başarmış.

İlgili – ChainLink artık 5 devden biri!

LINK şu an 14 dolar civarında işlem görüyor. Ancak ayın başında çok hızlı ve parabolik bir ralli görmüştü. Sonuçta LINK fiyatı 20 dolara kadar çıkmıştı. Şu an ise bu yükseliş sonrası başlattığı düzeltmenin ortalarında görünüyor. LINK yavaş düşüşüne devam ediyor.

Chainlik fiyatının 50 günlük hareketli ortalamayı test etme niyeti olduğu düşünülebilir. Sonuçta burası kısa vadeli bir sıçrama sağlayabilir.

Kaynak

Etiketler: