1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!

Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!

Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Chainlink tokenlerine sahip olma fırsatını daha önce kaçırmış olanlar için bu durağan dönem ideal olabilir mi?

 

Chainlink tokenlerini biriktirmek için ideal bir zaman

 

7 Eylül’deki ani çöküş, çoğu piyasa kripto parasını fiyat çizelgelerinde kendi yükselen kanallarından çıkmaya zorladı. Fantom ve Avalanche gibi bazıları aynı durumdan çevik bir şekilde kurtulmayı başarıyorken, Chainlink gibiler de dahil olmak üzere çoğu mücadele etmeyi sürdürüyor.

 

LINK zorlanarak ve umutsuzca yükselme kanalına yeniden girmeye çalışsa da fiyatının son beş gündür sadece yatay hareket ettiğini belirtmek gerekir. Konsolidasyon evreleri, çoğu zaman, bir karamsarlık duygusuyla ilişkilendirilir. Ancak bu dönemlerin beraberinde bir dizi yeniden giriş fırsatını da getirdiğini unutmamalıyız.

 

Chainlink tokenlerine sahip olma Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!

 

LINK biriktirme zamanı mı?

 

Temmuz ayının sonuna doğru, bir HODLer’ın ortalama bakiyesi 25 bin dolar civarındaydı. Aynısı aylar içinde kademeli olarak arttı ve yazı yazılırken  46,1 bin dolardan işlem görüyor.  Genel olarak, piyasa katılımcılarının, fiyatları düşüşe yönelmiş daha fazla LINK tokenini portföylerine ekledikleri anlamına geliyor. 

 

Yukarıda bahsedilen anlatımda, döviz çıkışı metriği tarafından iyi bir şekilde desteklendi. Ve sürekli olarak küçülüyor, bu da piyasa katılımcıları arasında satın alma duyarlılığının varlığını gösteriyor. Eylül’ün 7’sinde, tüm borsalardaki toplam bakiye esasen 4,2 milyon token olarak gerçekleşti. Bununla birlikte, yazı yazılırken 966 bin token kadar daha düştü.

Chainlink tokenlerine sahip olma Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!

 

Ayrıca, aylar boyunca, spekülatörler yavaş yavaş piyasadan çıkarken, LINK piyasası yeni uzun vadeli HODLer’ların akışına tanık oldu. Bu, piyasa katılımcılarının tokenin uzun vadeli geleceğine inandıklarının altını çiziyor. Ayrıca, çok dramatik olmayan fiyat dalgalanmaları nedeniyle, kısa vadeli HODLer’lar LINK piyasasından özellikle uzak duruyorlar.

 

Ek olarak, transferlerin sayısı son zamanlardaki en düşük seviyelerin etrafında dönüyordu ve bu da birikim eğilimini daha da yoğunlaştırıyordu. Aynısı, aşağıda ekli çizelge ile kanıtlanmıştır.

 

Chainlink tokenlerine sahip olma

 

Ancak gene de , LINK pazarına daha önce girmeyi kaçırmış olan kişilerin hala buna sahip olmaları için zamanları var. Piyasa açıkça birikim aşamasında ve yakında genişleme aşamasının geleceğini görebilirsiniz. Ayrıca, LINK bu yılın başından bu yana, özellikle akıllı sözleşme hype nedeniyle çok fazla ilgi topladı.

 

LINK’in ağı, kullanıcılara akıllı sözleşmeleri dağıtmak ve yürütmek için etkili yollar sağlıyor. Ek olarak, daha önceki bir makalede belirtildiği gibi, fiyat feed’leri, fiyat kahini çözümü için tercih edilmeye başlandı. Zamanla, kullanım durumları daha da rafine hale geldiğinde, LINK’in değerinin artması beklenebilir.

Kaynak