Loading...
btc
BTC
-0.04%
Bitcoin
66.200,49 USDT
eth
ETH
-0.17%
Ethereum
3.562,89 USDT
bch
BCH
-0.05%
Bitcoin Cash
429,76 USDT
xrp
XRP
-0.18%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.04%
Litecoin
79,19 USDT
bnb
BNB
-0.4%
Binance Coin
605,71 USDT
sol
SOL
-0.34%
Solana
145,02 USDT
avax
AVAX
0.48%
Avalanche
30,15 USDT
ada
ADA
-0.1%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.13%
Poladot
6,23 USDT
doge
DOGE
-0.17%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
-0.2%
Shiba Inu
0,00 USDT

Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Chainlink tokenlerine sahip olma fırsatını daha önce kaçırmış olanlar için bu durağan dönem ideal olabilir mi?

 

Chainlink tokenlerini biriktirmek için ideal bir zaman

 

7 Eylül’deki ani çöküş, çoğu piyasa kripto parasını fiyat çizelgelerinde kendi yükselen kanallarından çıkmaya zorladı. Fantom ve Avalanche gibi bazıları aynı durumdan çevik bir şekilde kurtulmayı başarıyorken, Chainlink gibiler de dahil olmak üzere çoğu mücadele etmeyi sürdürüyor.

 

LINK zorlanarak ve umutsuzca yükselme kanalına yeniden girmeye çalışsa da fiyatının son beş gündür sadece yatay hareket ettiğini belirtmek gerekir. Konsolidasyon evreleri, çoğu zaman, bir karamsarlık duygusuyla ilişkilendirilir. Ancak bu dönemlerin beraberinde bir dizi yeniden giriş fırsatını da getirdiğini unutmamalıyız.

 

Chainlink tokenlerine sahip olma Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!

 

LINK biriktirme zamanı mı?

 

Temmuz ayının sonuna doğru, bir HODLer’ın ortalama bakiyesi 25 bin dolar civarındaydı. Aynısı aylar içinde kademeli olarak arttı ve yazı yazılırken  46,1 bin dolardan işlem görüyor.  Genel olarak, piyasa katılımcılarının, fiyatları düşüşe yönelmiş daha fazla LINK tokenini portföylerine ekledikleri anlamına geliyor. 

 

Yukarıda bahsedilen anlatımda, döviz çıkışı metriği tarafından iyi bir şekilde desteklendi. Ve sürekli olarak küçülüyor, bu da piyasa katılımcıları arasında satın alma duyarlılığının varlığını gösteriyor. Eylül’ün 7’sinde, tüm borsalardaki toplam bakiye esasen 4,2 milyon token olarak gerçekleşti. Bununla birlikte, yazı yazılırken 966 bin token kadar daha düştü.

Chainlink tokenlerine sahip olma Chainlink tokenlerine sahip olmak isteyenler için altın fırsat!

 

Ayrıca, aylar boyunca, spekülatörler yavaş yavaş piyasadan çıkarken, LINK piyasası yeni uzun vadeli HODLer’ların akışına tanık oldu. Bu, piyasa katılımcılarının tokenin uzun vadeli geleceğine inandıklarının altını çiziyor. Ayrıca, çok dramatik olmayan fiyat dalgalanmaları nedeniyle, kısa vadeli HODLer’lar LINK piyasasından özellikle uzak duruyorlar.

 

Ek olarak, transferlerin sayısı son zamanlardaki en düşük seviyelerin etrafında dönüyordu ve bu da birikim eğilimini daha da yoğunlaştırıyordu. Aynısı, aşağıda ekli çizelge ile kanıtlanmıştır.

 

Chainlink tokenlerine sahip olma

 

Ancak gene de , LINK pazarına daha önce girmeyi kaçırmış olan kişilerin hala buna sahip olmaları için zamanları var. Piyasa açıkça birikim aşamasında ve yakında genişleme aşamasının geleceğini görebilirsiniz. Ayrıca, LINK bu yılın başından bu yana, özellikle akıllı sözleşme hype nedeniyle çok fazla ilgi topladı.

 

LINK’in ağı, kullanıcılara akıllı sözleşmeleri dağıtmak ve yürütmek için etkili yollar sağlıyor. Ek olarak, daha önceki bir makalede belirtildiği gibi, fiyat feed’leri, fiyat kahini çözümü için tercih edilmeye başlandı. Zamanla, kullanım durumları daha da rafine hale geldiğinde, LINK’in değerinin artması beklenebilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.